Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zaślepka poduszki pasażera


supi9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mała prośba aby mi kto podpowiedział jak mocowana jest oryginalna zaślepka do poduszki pasażera ( chodzi o model prze ostatnim liftem, gdzie jest możliwość wymiany poduszki i nakładki bez wymiany deski ). Generalnie chodzi o to czy to są zatrzaski i czy montaż demontaż jest tylko od dołu po wyjęciu poduszki, czy też można to od góry zdemontować ( gdyby to były zatrzaski ). Plastik mojej zaślepki odkształcił się lekko tak jakby od gorąca w dół i lekko odstaje przy narożach - psuje mi to trochę estetykę wnętrza. Może się czepiam ale lubię mieć ideał. :mysli:

Jak ktoś mógłby to taka krótka instrukcja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lewym dolnym rogu powinien być napis.

Odkręć schowek, będziesz widział czy masz poduszkę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w czasie wypadku dół zaślepki jest wypychany a na górze są zawiasy.

Poduszka nie jest przymocowana do zaślepki.

Gdzieś na forum jest wątek co zrobić by rogi poduszki nie odstawały. Ale nie mogę go jakoś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak szukałem to znalazłem ale było bardzo ogólnie i to nie pod tym kątem , a tylko pod kątem wymiany poduszek bez szczegółów montażu. Na zdjęciach widziałem ten zawias, o którym mówisz ale wszystkie foto od czoła. Zastanawiam się czy ten plastik można by podgrzać po zdemontowaniu gorącym powietrzem i pod prostować, ale nie chce mi się rzeźbić z demontażem poduszki i dlatego kombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z nią nie zrobisz, ona jest przykręcona od strony szyby 4 śrubkami a od strony wnętrza trzymają ja blaszki które też regulujesz śrubkami tak więc nic nie wyrzeźbisz, nie lepiej wymienić poduszkę i kupić ori zaślepką i zrobić raz a dobrze koszt nie jest taki duży komplet poduszka+zaślepka+sensor jakieś 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...