Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak podłączyć termometr?


piter 82

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki mam taką prośbę może ktoś wie jak podłączyć wiązkę od wyświetlacza termometru . Moja wersja (rok 1997 B5) nie miała więc kupiłem wyświetlacz wraz z kostką którą nie wiem gdzie dokładnie mam podpiąć - jaki kolor ma być podpięty do którego (może jakiś mały schemacik). Zaznaczam że moja wersja jest wyposażona w klimatronic więc czujnik mam zamontowany .Z góry wielkie dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie mam jeszcze jedno pytanie który pin odpowiada za czujnik prędkości bo znalazłem już na tym forum takie informacje i jak narazie to wiem jak podłączyć 4 przewody z pinów 1 , 3 ,4 i5 nie wiem jeszcze za co odpowiada pin 6 i7 czy któryś z nich odpowiada za czujnik prędkości?

PS to są materiały jakie dotychczas znalazłem:

1pin - zasilanie +12 łączymy z pinem 4 wtyczki zasilania radia (ja posiadam radio beta) jest to plus pojawiający się po załączeniu stacyjki

3pin - czujnik temperatury - wtyczka B pin 1 klimatronika (przy braku klimatronika trzeba zamontować czujnik)

4pin - podświetlanie naughty - łączmy z pinem 6 wtyczki zasilania radia

5pin - masa łączymy z pinem 8 zasilania radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz oryginalny plik z instrukcją http://www.auditeam-sauerland.de/FAQ/FAQ_Aussentemperaturanzeige.pdf

ja nie podłączałem pinu pod czujnik prędkości bo po co ?

W tym linku powyżej podałem ci link gdzie zrobiłem foto mojego montażu wraz z rozpiską

Ps. W oryginalnej instrukcji dla licznika 8 pinowego nie ma pinu 5 i 10 bo potraktowali dla ułatwienia rozpiskę jak dla wskaźnika 10pin np.

masa pin 5 to pin 6 wg oryginału itd.

Żeby wszystko działało jak należy wystarczą 4 kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...