Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Audi 80 B4 1.8T AEB jak usunąć ori immo z A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam audi 80 B4 po swapie na 1.8T AEB z A4 , i mam zrobiona rzeżbe z druga stacyjka do ktorej dochodza tylko przewody do immo, raz ze to sie ciagle psuje dwa ze nie estetycznie wyglada, chce raz na zawsze usunac immo z tego samochodu bo jest to poprostu zbedne i awaryjne ... , na chwile obecna czego sie dowiedzialem, koszt 200 zl i nie musze przyjezdzac calym samochodem wystarczy ze zawioze ECU do elektronika. Pytanie czy jest jakas opcja zebym sam ogarąl ten temat ?

Opublikowano

na publicznym Forum-raczej odradzam poruszanie takiego tematu,ze względów bezpieczeństwa dla Twojego auta i innych-nigdy nie wiesz,kto czyta Forum...

Opublikowano
  • Autor

spokojnie nie jestem glupi auto ma inne zabezpieczenia a to poprostu jest zrobione na sile poniewaz ktos swapujac silnik nie umial sobie poradzic z tym problemem [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 11:17_________________________________________________Zadam pytanie ponownie, czy ktos wie jak usunac immobiliser ? nie chce go naprawiac, chce go poprostu usunac raz na dobre

Opublikowano

Odpowiedź jest taka. Nie ogarniesz sam.

Jakbyś mógł, to byś od razu wiedział jak. A skoro nie wiesz... to zapłać komuś i ci to zrobi.

I tak, wystarczy sam ECU żeby wyłączyć.

Opublikowano
  • Autor

narazie temat ogarnalem vagiem przywracajac ustawienia fabryczne , ale chce sie tego pozbyc raz na zawsze, mysle ze nie jest to az takie trudne jak sie to wydaje, tylko raczej tu chodzi o to ze nikt sie nie chce przyznac jak to zrobic bo mozna z tego zdzierac dobra kase ...

Opublikowano

Nie chodzi tu o zdzieranie kasy.

Ale o to, że:

1. nie rozdaje się tego za darmo,

2. jak ktoś siedział nocami nad tym, to teraz nie napisze na publicznym forum,

3. jakby ci się tak bardzo bardzo mocno chciało szukać, to byś znalazł

4. ale czekasz na gotowca.

Po prostu chcesz iść na skróty i na łatwiznę, a tak nie zawsze się da.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak na tym forum ale przewaznie chodzi wlasnie o wymiane informacji, nie chce byc pasozytem , tylko potrzebuje pomocy/podpowiedzi jak ugrysc temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.