Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana tapicerki na skórzana z anglika... Sposób na boczki drzwi przednich


lolek3003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Chcialbym doradzic sie co zrobic sprytnego z przednimi boczkami poniewaz wiadomo ze roznia sie one od EU sterowaniem szyb.

Oddac je do tapicera? Zrobi to tak jak w orginale? Ile moze kosztowac obszycie dwoch boczkow?

Mile widziane rozne spostrzezenia i propozycje:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wlasnie po tym zabiegu,przekladalem anglika do europejczyka...........ale ja wkladalem wklady z anglika do europy poniewaz boczki byly kremowe i nie kompletne wiec przelozylem sama skore kremowa do czarnych boczkow...tyl pasowal bez rzezby jak wiesz,przod- anglik ma panel po prawej stronie i tam skora jest krotsza(dluzszy panel) strona pasazera(anglik )jest dluzsza......

wyciagnelem panele z anglika sciagnalem skore,wyciagnalem panele z europy sciagnolem material,skore z panelu pasazera(anglik) przelozylem do europy i docialem odpowiednio(skrocilem)nalozylem panel sterowania szyb i bylo idealnie,gorzej jest ze strona pasazera(europa) bo przekladajac skore z anglika tej skory bedzie brakowalo(naszczescie brakuje tyle ile obcialem ze strony poprzedniej)obcialem ja idealnie prosto dopasowalem do siebie i wyszlo prawie idealnie i widac tylko malenka linie gdzie sie laczy kawalek 1 z 2....na upartego mozna bylo by to zaszpachlowac i farba na to,ale klijent zobaczyl i podobalo mu sie wiec olalem temat...ale powiem zabawy bylo w uj....2 dni odlutowywanie paneli przekladki,lutowanie spowrotem.......

na twoim miejscu oddal bym do tapicera ponoc 100zl kosztuje 2 strony-obszycie ,ja nie mialem tej mozliwosci to raz a po drugie kolor skory byl nie typowy troche....najlepiej jak sa standard czarne....

panele do sterowania oczywiscie zostaja twoje z europy,przekladalem tylko ta czesc gdzie kladziez(opierasz)ramie

niestety fotek nie robilem bo sie spieszylem z robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odrywalem na hama dosc lekko zeszla pod skora jest taka wata zeby wyrownac ewentualne nie rownosci,pod materialem byla cienka gabka i poszedl jeszcze latwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha szkoda ze fotek nie porobilem ale spieszylem sie jak cholerka,i tak zeszlo mi o dzien dluzej jak zakladalem i obiecalem kolesiowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zeszlo lekko gorzej to skleic,na materiale nie bylo by problemu bo ladnie zszedl i gabeczka rowna zostala,ale pod skora jest cos jak wata i to sie odrywa w 1 miejscu mniej w 2 wiecej,ale wszystko sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...