Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Lampy + przetwornice Kłopot!!!


Sek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomozcie bo mam klopot chcialbym zarzucic do mojej :a4fan: xenony taki zestaw z allegro ale mam stary typ lamp oczywiscie chce je zmienic i napewno nie beda to zadne angel eyes, chrom czy black chce normalne po lifcie ale czy do tych lamp moge zalozyc bez problemu te przetwornice i wcisnac w nie te zarniki czy musze specjalne lampy do xenonow kupic on sa troche drogie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny pasowac.. Jesli masz zarnik pod H7. Ale oczywiscie lepsze by byly ori xenony.. :rolleyes:

Na przyszlosc uzywaj wiecej znakow interpunkcyjnych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sory za te znaki ale to tylko z powodu mojego lenistwa. Tak mam na h7 ori xenony sa za drogie nie stac mnie na nie. A jak to jest z tymi firmami produkujacymi te lampy, ktore lepsze Depo czy Valeo bo sa jeszcze chyba jakie Ykk czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lampek poliftowych możesz założyć właśnie wspomniane valeo,ale także takich firm jak DEPO lub TYC.Ponieważ one też produkują ,reflektory soczewkowe do a4(b5).Każde są na żarówy H7 więc jeśli będziesz miał palniki pod mocowanie na H7 to spokojnie zapakujesz xenon. Poza tym są przejściówki/adaptery z H7 na D2S więc nie ma najmniejszego :cool: no problem.Z tego co wiem DEPO robi reflektory/soczewy pod xenony na palniki D2S więc to dodatkowo ułatwia sprawe bo montaż staje się wtedy zabawą typu plug and play. Poprostu kupujesz reflektory ,stosowny zestaw wspomnianych xenonów i jest :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...