Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Amory do wymiany czyli co założyć żeby przy okazji zglebić furmankę ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

sprawa jest taka. Przy badaniu technicznym okazało się że tylnie amory są już do wymiany. Przód jeszcze niby zdrowy (80%).

auto mam dosyć wysoko :

0a5cee24d6b2f8f4m.jpg

i teraz pytanie: kupić "zwykłe" amory (nie wiem po ile chodzą) i założyć same spręzynki (też do kupienia) czy szukać od razu gwinta ?

auto ma polecieć w dół 3 - 4 cm, nie więcej. Jeśli Któryś z Was zakładał ostatnio jakąś zawiechę w sensownej cenie - proszę o poradę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje to samo, mam fabryczny zawias i amorki jeszcze bardzo dobre, ale z tego co czytałem do obnizenia polecają blistein B6 lub B8 :gwizdanie: a z tanszch to wiem ze ktos polecał Monroe reflex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam orginalne sportowe obniżone i utwardzone fabrycznie i uwierzcie mi mimo że lubie obniżone auta itd itp to ciężko jest nim jezdzic po polskich drogach a niższy jest od serii zaledwie o 2 cm no i utwardzony dobrze to przemyślcje , ładni wygląda ale chyba nie warto. :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam orginalne sportowe obniżone i utwardzone fabrycznie i uwierzcie mi mimo że lubie obniżone auta itd itp to ciężko jest nim jezdzic po polskich drogach a niższy jest od serii zaledwie o 2 cm no i utwardzony dobrze to przemyślcje , ładni wygląda ale chyba nie warto. :mysli: :gwizdanie:

Coś musi być nie tak bo 2cm to żadna gleba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załedwie o 2 cm ale też jest utwardzone (1BE) . jak masz dobre drogi to sportowy zawias nie zaszkodzi , u mnie są średnie :thumbdown: i jest to odczuwalne . sory za pesymizm :([br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:53_________________________________________________na dobrej pomoże ale na złych drogach jest odwrotnie u mnie niestety nie sa najlepsze :wallbash: stąd te podejście :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...