-
[INNE] Nano-Stick - są problemy?!
a ja mam pytanko czy nano-sticki są takie dobre że :mysli:utrzym np. tel jeżeli powierzchnia jest nachylona , czy różnie z tym bywa . [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 21:57_________________________________________________ :mysli:
-
[B6 AVF] Usuniecie rdzy z aluminiowych felg + tarcze + klocki
pasta tempo powinna też sobie z tym poradzić i jest łatwo dostępna .
-
[B6 AWX] Świst powietrza podczas jazdy od strony kierowcy.
a może uszczelka w drzwiach
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
szkoda czasu na kłótnie
-
[B6 AWX] Spryskiwacz tylnej wycieraczki
mi pękł przy samym zawiasie , przeciolem go do konca i połączyłem wsadzajac w środek kawałek rurki
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
Jelenia nie szukałem tylko chcialem pomóc za sprzęt i kable zapłaciłem ponad 1400 zł a jest w idealnym stanie, użyty kilka razy a ze sie nie orjętuje w cenach dlatego poprosilem o ocene aby nie zedrzec , odrobina kultury nie zaszkodzi :gwizdanie: a jezeli chodzi o zgubieni to chyba ty masz z tym problem , zacytuje KLUB A4
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
ale kolego ja za nówke zapłaciłem niecałe 800 zł i oczywiście miałem jedną aktualizacie darmową z czego już skorzystałem :gwizdanie: .poprostu miałem farta :>
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
kolego ja mam używany 2 tyg wzmacniacz jbl gto dalej nie pamiętam ma około 700 wat w rms po zmostkowaniu musze sprawdzić , mieszkam w wawie tanio bym ci go sprzedał i za małe pieniądze ia założyłem rodzine i juz go nie użyje , dokupiłbyś sobie tylko głośnik basowy tylko najlepiej jbl lub infiniti i uwież mi bedziesz mia łrewelacyjny sprzęt !!!!!!!!!!!!!!!!. te wzmacniacze mątują w democarach .mam też kable cena około 750 zl z kablami, ponieważ kable były bardzo drogie i są odpowiedniej średnicy a sam wzmacniacz kosztował 1300 zł niewiem ja teraz nie orientuje się w cenach ale niech klubowicze ci doradza !!!! to jest moja propoycja miałbyś bardzo dobry markowy sprzęt
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja mam president dakote - rewelacja !
-
[ALL B7] Gdzie najlepiej zamontować Cb radio
ja zamontowałem w schowku dla mnie rewelacja zamykam i nie widać cb i nie niszczysz plastików ja mam presidenta jonsona II gruszka została przy radiu i mi to nie przeszkadza a jak natena będzie za krótka to przedłużka kosztuje pare groszy i tym się nie ma co sugerować.
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
ja posiadam tom tom GO 950 rewelacja
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
polecam VALEO są bardzo dobre
-
[ALL] Czym zabezpieczyć aluminium przed utlenianiem?
ja też się zgadzam na lustrze lakier się nie utrzyma , nie myc felg mocnymi srodkami , filcem mozna przecirać ja dodatkowo kładłem wosk .
-
[B6 AWX] Spryskiwacz tylnej wycieraczki
ja naprawiłem , wsadzilem w srodek kawałek rureczki , ale czy długo to wytrzyma nie wiem ale można zrobić tak zdiąć kawałek podsufitki (ten od samego tyłu, niema z tym problemu) i uciąć przewodzik przed zawiasem a reszte dosztukować drugim łączac je ze sobą. unikniemy rozbierania sporej częsci auta
-
[B5 ABC] Jaki wydech przeletowy
ja miałem ala mugena z wkładka i basik był bardzo ładny ale silnik po pewnym czasie stracił moc ,może jestem pojedyńczym przypadkiem ale wolałem ostrzec. Najlepiej skąsultować się z jakimś zakładem
krystianx85
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta