Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie głośniki do kompa?


Rekomendowane odpowiedzi

Co możecie polecić do kompa(laptopa)do małego pokoju, cos w przyzwoitej cenie, żeby sie dobrze filmy oglądało i dobrej muzy posłuchać dało :naughty:

Co lepiej dobre 2 głośniki + subwoofer, czy 5+1, mam jeszcze możliwość podpięcia do takiego zestawu 2óch fajnych kolumn Philips, ale nie wiem czy to ma sens i sie sprawdzi, bo nie za bardzo znam sie na tym :>

Co możecie polecić, doradzić?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić porządne głośniki, tzn takie, że po zwiększeniu siły głosu nic nie będzie "charczało" to polecam serię THX firmy Logitech.

Mam wersję 2.1 i jestem bardzo zadowolony. Jak dysponujesz większa gotówką zainwestuj w wersję 5.1 THX. Wcześniej testowałem różne Creativy, grały również dobrze, jednakże Logitech to taka wisienka na torcie. :wink4:

Druga sprawa jak inwestujesz w dobre głośniki to musisz się zaopatrzyć w porządną kartę muzyczną. Na wbudowanej karcie nawet najlepsze głośniki nie będą grały dobrze. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę celowal właśnie w coś ze "stajni" Logitech, Creative, tylko nie wiem czy styknie 2.1 do w sumie małego pokoju czy kupować 5.1.

Ta seria THX o której ARKI piszesz to juz niezły wypas, tylko sporo juz kosztują, szczególnie zestaw 5.1 bomba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam logitech z-5500 i nie zamieniłbym ich na nic innego! Na full nic nie charczy, basik, moc, nie do opisania. Trochę kosztują, ale warto było :) Pokój 2,5x7m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...