Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Co to za przycisk?


Ysiak

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z szanownych kolegów zorientowany jest co to za przycisk przy fotelu. Jest on zarówno po stronie kierowcy jak i pasażera a pierwszy raz spotykam się z takim dodatkiem ;)

stolek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cię wystrzeli to już będziesz miał :polew:

a wciskałeś go?? może jakiś masaż??

Jeszcze do mnie nie dotarły. W przyszłym tyg powinienem już mieć zamontowane. Tylko podobno tam idzie dodatkowa wiązka/kostka, więc nie wiem nawet do czego bym miał to wpinać. Może faktycznie jakiś masaż - tylko czy takie coś w ogóle było ;P. Jeszcze się okaże że ktoś zrobił mod i wcisnął grzanie na przycisk On/Off ;D. Właściciel nie wiedział do czego to jest mówił że nie wpięte to ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się spytać właściciela..wydaje mi się że to opcja podgrzewanych oparć na nogi (te co się wysuwa) ktoś sobie tak wyrezał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się spytać właściciela..wydaje mi się że to opcja podgrzewanych oparć na nogi (te co się wysuwa) ktoś sobie tak wyrezał

No właśnie dlaczego ta wysuwana część jest skórzana? Czy było tak kiedykolwiek w ORI fotelach (środek z alcantary + wysuwana skóra)? Co do przycisku to chyba jakiś mod bo w ORI to chyba nic takiego nie było... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było..ktoś rezał alcantare.

Tak też mi się wydawało. :good: Więc co do przycisku/włącznika nie ma co wymyślać bo to może być wszystko... :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem bo faktycznie nie wiadomo co tam było przerabiane. Nie znalazłem nikogo kto by znał taką wersję fotela (pod-kolannik skóra reszta alkantara) Właściciel twierdził że niby ori są i że nie wie do czego przyciski więc za podejrzane to było trochę. Tak czy inaczej ładne są :) ale kto wie może ktoś przerezał krzesła z fiata 126p :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...