Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki ET w RS4 18'?


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem felgi RS4 wychodziły tylko w 18 i 19. Czy ktoś się orientuje jaki et ma 18 cali?

Zalezy o jakim modelu mowisz.

Rs4 B5 czy B7?

Rs4 B5 mialy 18 cali i ET 20.

RS4 B7 mialy 19x9 cali ET29.[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 10:43_________________________________________________

ET 35

ET35 byly w RS6 C5 w 19 calach.

O 18 calowych sie nie wypowiadam bo nigdy za bardzo sie nimi nie interesowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy o jakim modelu mowisz.

Rs4 B5 czy B7?

Rs4 B5 mialy 18 cali i ET 20.

RS4 B7 mialy 19x9 cali ET29.

dokladnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o takie felgi

http://moto.allegro.pl/alu-felgi-5x112-audi-a3-a4-a6-rs4-oryginal-18j8-i1279501791.html

tylko z innego żródła, mam możliwość kupienia właśnie podobno oryginalnych felg RS4 18 cali takich jak na linku i sprzedający podaje że ma ET 43 stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o takie felgi

http://moto.allegro.pl/alu-felgi-5x112-audi-a3-a4-a6-rs4-oryginal-18j8-i1279501791.html

tylko z innego żródła, mam możliwość kupienia właśnie podobno oryginalnych felg RS4 18 cali takich jak na linku i sprzedający podaje że ma ET 43 stąd moje pytanie.

W aukcji są właśnie felgi z ET 43 i to jest wzór rs4 tylko wychodził jako s-line z takim ET. Daj znać na PW za ile masz takie felgi i skąd :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ori 18 RS4 mogą miec ET 43?

no przeciez masz kilka postow wyzej napisane ze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurcze już nie wiem, a na tym linku co umieśliłem wystawione są 18 z et 43 i mają wybite nr 8E.....

I facet u którego miałem kupić tez ma takie z takim et z nr wiec tez nie ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurcze już nie wiem, a na tym linku co umieśliłem wystawione są 18 z et 43 i mają wybite nr 8E.....

I facet u którego miałem kupić tez ma takie z takim et z nr wiec tez nie ori?

bo felgi z linku to wzor RS, a nie ze one sa z modelu RS ale sa to ori felgi Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dziękuję i już wszystko wiem. A te 18 miały tylko et 43 czy wychodziły tez w innym? Bo te 43 to troche duzo;/

A mogły też być 2 odcinenie tzn srebrne i troche ciemniejsze jakby podpalane?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 13:28_________________________________________________A czy te felgi wzór RS4 ori były też moze 17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zacząłem się troche obawiać tak straszą o tych 18 ze komfort do kitu ze osiągi spadną ze spalanie wzrośnie i tak czlowiek teraz siedzi i myśli co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zacząłem się troche obawiać tak straszą o tych 18 ze komfort do kitu ze osiągi spadną ze spalanie wzrośnie i tak czlowiek teraz siedzi i myśli co zrobic.

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zacząłem się troche obawiać tak straszą o tych 18 ze komfort do kitu ze osiągi spadną ze spalanie wzrośnie i tak czlowiek teraz siedzi i myśli co zrobic.

zadaj sobie pytanie na czym ci zalezy :?:

jesli chcesz jezdzic spokojnie, bezstresowo i bez wytrzeszczonych oczu na droge przed toba aby szukac dziur i innych przelomow to bierz max 16".

a jesli nie przeszkadza ci ze stracisz na komforcie, ze bedzie cie trzęsło na naszych kochanych drogach, bedzie cie bujac w koleinach to smialo bierz 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompromis to 17 :)

chyba zartujesz :cool1:

na 17" jest juz niekomfortowo tak jak na 18" wiec jak ktos juz sie decyduje na 17" to lepiej od razu 18" bo i tak roznicy nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej chciałem 17 ale póki co nie znalazłem zadnych wypasionych ori zeby się bardzo podobały tak jak przy 18 RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...