Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moje nowe, czerwone A4 :)


gucioslaw

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz moze to tyczy się silników 1.9 TDi.. tu fakt słyszałem że Shell jeździ OK.. mi na benzynie Shell jeździł bardzo dobrze...

Ty masz B6 i silnik który w B7 nie wystepował, to tez co innego.

przy 2.0 TDI jest bardzo kiepsko... a co do opini o Shellu, to 2.0 TDi + Vpower Racing to rzadko kto chwali... szczególnei przy silnikach 2.0 TDi koncernu VAG.

Z moich dośwadczeń z 2.0 TDI (BRD, BPW)w A4, A3, Passat to Shell robił z silnika muła który nieładnie pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki to nie wątek o paliwach w dodatku to nie wątek żadnego z was... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do paliwa Shella to się nie zgodzę. Autko jeździ OK, a skoro tata pracuje na Shellu to wiem co tankuję :wink4: Nie kontynuujmy tematu o paliwach bo wiadomo że każdy ma swoje zdanie. Co do Shella to ojciec mówi że w zimę tankuje u nich o wiele więcej osób (przynajmniej diesla). Dla przykładu na jednym BP, tak z resztą chwalonego, diesel zamarzł w zbiornikach na stacji! :shocked:

Co do DPF'a to pozbyłem się w piątek uciążliwego problemu, w przyszłym tygodniu puścimy samochód na rolki. Może w styczniu jakiś programik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z DPF zaczął się po zatankowaniu na Lotosie, być może był już pełny wcześniej, nie wiem. Check engine zapalił się jeszcze na Shellu, tuż po przekręceniu kluczyka. Nie sądzę żeby akurat to paliwo miało jakiś wpływ ale nie ważne. Ten samochód posiadam od niedawna i możliwe że lepiej służą mu inne paliwa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...