Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.8 TQ AEB] Wyświetlacz klimatronika


Guregoru

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest różnica pomiedzy wyświetlaczem klimatronika z benzyny i z diesla?? Wiem że same panele mają jakąś różnicę i nie działają niektóre opcje sterowania jak się podepnie panel z innego silnika ale ja bym musiał wymienić sam wyświetlacz i nie wiem czy może być jakaś różnica na pinach z wyświetlacza bo podobno inaczej są programowane sterowniki klimy do benzyny a inaczej do diesla?? Z góry dzięki za wszelką pomoc :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No opis dobry tylko ja nie mogę naprawić mojego wyświetlacza :( bo cały kłopot w tym że jest on pęknięty więc muszę wymienić panel lub sam wyswietlacz :( za to już wiem że nie mogę kupić 8LO 820 043 B tylko co dalej może mi ktoś coś poradzić bo nowy sterownik w serwisie kosztuje :shocked: ponad 2 tyś. [br]Dopisany: 10 Październik 2007, 13:04 _________________________________________________Znalazłem panel z diesla o numerach 8DO 820 043 F z audi A4 1995rok a ja mam na końcu H to będzie pasował wyświetlacz ??[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 13:09 _________________________________________________Znalazłem jeszcze sterownik z oznaczeniami 8DO 820 043 D co ciekawe z diesla a z tego co wiem to diesle miały początak 8LO :blink: teraz ju sam nie wiem czy ktoś może mi pomóc :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki same w sobie nie bywają kompatybilne (choć trudno mi znaleźć uzasadnienie dlaczego), natomiast same wyświetlacze jak najbardziej możesz wymienić. Ja do siebie zaimplantowałem z 1,9 TDI z 1995r (sterownik nie działał wyświetlacz i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie ten sterownik z numerami 8DO 820 043 F jest właśnie z diesla 1.9 TDI z roku '95 to chyba będę go musiał wziąść :> superowo :dance: ale jeszcze się zapytam tak profilaktycznie czy ktoś się orientuje czy z audi A3 pasują same wyświetlacze?? RafQ :notworthy: dzięki :dance::audi::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...