Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Podgrzewane siedzenia - pytanie odnośnie mat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Interesuje mnie zrobienie sobie podgrzewane siedzenia akutat nie w audi ale to jest malo ważne, znalazlem na allegro taka aukcje http://allegro.pl/maty-podgrzewane-siedzenia-nielamliwe-f-vat-i1294953477.html to nie jest reklama, intersuje mnie czy ta temperatura 37 stopni ktora podaje sprzedawca nie jest za niska, czy to normalne ze cieplo jest odczuwalne po 7 minutach?? oplaca sie kupowac te maty czy to jakisc bubel??

Opublikowano

Kolego 37 stopni to odpowiednia temperatura. Wyższa temperatura (np. 40 stopni) by powodowała że by cię parzyło w d.... Temperatura ciała zdrowego człowieka wynosi w 99% przypadków wynosi 36,6 stopnia C i dlatego 37 stopni do których rozgrzewają się te maty wystarczą by cię ogrzać i nie poparzyć.

Opublikowano

7 minut to dużo, ori grzane fotele grzeją na max po 3 minutach :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

u mnie fotel kierowcy ori sórka tzn mój grzeje się sporo dłużej ok 10 minut :( a jest na forum temat jak sprawdzić maty i jak rozebrać poskładać i ew naprawić w dziale warsztat jak by kogoś interesowało :gwizdanie:

Opublikowano

7 minut to dużo, ori grzane fotele grzeją na max po 3 minutach :hi:

tez wydaje mi sie ze 7minut to sporawo, u mnie na polskorach to zeby czuc juz dosc wyraznie grzanie wystarczy ok 3min, ale niewiem czy za te pieniadze, za ile jest to grzanie to czy nielepiej poszukac jakis ori uszkodzonych foteli z matami i zrobic przekladke a instalacja to nic trudnego do zrobienia

Opublikowano

7 minut to dużo, ori grzane fotele grzeją na max po 3 minutach :hi:

tez wydaje mi sie ze 7minut to sporawo, u mnie na polskorach to zeby czuc juz dosc wyraznie grzanie wystarczy ok 3min, ale niewiem czy za te pieniadze, za ile jest to grzanie to czy nielepiej poszukac jakis ori uszkodzonych foteli z matami i zrobic przekladke a instalacja to nic trudnego do zrobienia

za 360zł kolega 89pawel89, sprzedaje dwa fotele z matami grzanymi i całą instalacją, także jak dla mnie bez sensu to brać :wink4:

Opublikowano

7 minut to dużo, ori grzane fotele grzeją na max po 3 minutach :hi:

tez wydaje mi sie ze 7minut to sporawo, u mnie na polskorach to zeby czuc juz dosc wyraznie grzanie wystarczy ok 3min, ale niewiem czy za te pieniadze, za ile jest to grzanie to czy nielepiej poszukac jakis ori uszkodzonych foteli z matami i zrobic przekladke a instalacja to nic trudnego do zrobienia

za 360zł kolega 89pawel89, sprzedaje dwa fotele z matami grzanymi i całą instalacją, także jak dla mnie bez sensu to brać :wink4:

dokladnie, tylko tez latwiej bylo by cos doradzic gdyby Autor wątku napisal do jakiego auta chce to zakladac

Opublikowano

7 minut to dużo, ori grzane fotele grzeją na max po 3 minutach :hi:

tez wydaje mi sie ze 7minut to sporawo, u mnie na polskorach to zeby czuc juz dosc wyraznie grzanie wystarczy ok 3min, ale niewiem czy za te pieniadze, za ile jest to grzanie to czy nielepiej poszukac jakis ori uszkodzonych foteli z matami i zrobic przekladke a instalacja to nic trudnego do zrobienia

za 360zł kolega 89pawel89, sprzedaje dwa fotele z matami grzanymi i całą instalacją, także jak dla mnie bez sensu to brać :wink4:

dokladnie, tylko tez latwiej bylo by cos doradzic gdyby Autor wątku napisal do jakiego auta chce to zakladac

co racja, to racja, ale te maty idzie zaadaptować tak że nawet do b6 stykną :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.