Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiecie może czy zderzak przód S4 jest dużo niżej od seryjnego?

Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna.

To wada i zaleta :mysli:

Auta fajne :th:

Opublikowano

Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna.

To wada i zaleta :mysli:

eSki nigdy nie roznily sie znacznie od serii :)

Opublikowano

Eski powiadasz no B6 i B7 ale w B5 to taki zderzak zdecydowanie sie różni od serii.

Opublikowano
  • Autor

auto wygląda jak nowe... oby sie sprawowało ok....gratzzz

108tys. na liczniku (wygląda na prawdziwe). We wnętrzu wyraźne ślady zużycia nosi tylko panelik kierowcy od sterowania szybami ale to podobno typowe dla VW/AUDI. Jaki może być koszt tej części w ASO? Może ktoś z Was wymieniał? Do tego trochę rysek na lakierze, ale nic czego nie dałoby się wypolerować :th:

Aha jeszcze denerwują mnie zarysowania na szybce licznika...jest na to może jakaś rada?

Opublikowano

Cosworth miazga :th:

audi też fajne :th:

ps. też mam rysę na tej szybce :bicz2:

Opublikowano

108tys. na liczniku (wygląda na prawdziwe). We wnętrzu wyraźne ślady zużycia nosi tylko panelik kierowcy od sterowania szybami ale to podobno typowe dla VW/AUDI.

Ano typowe, ale tez zalezy ile kto korzysta z tych przelacznikow. U mnie jest 209k km na szafie i zadnego zuzycia przyciskow, przelacznikow itp :)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ano typowe, ale tez zalezy ile kto korzysta z tych przelacznikow. U mnie jest 209k km na szafie i zadnego zuzycia przyciskow, przelacznikow itp :)

Miałem na myśli obudowę przycisków (same przyciski do sterowania szybami i lusterkami wyglądaja bdb) w okolicy uchwytu do otwierania drzwi. Ma miejscami ubytki ta jakby wykończeniowa warstwa tego elementu.

Jest taka opcja szukaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12488.msg152334.html#msg152334

[spedyt][br]Dopisany: 15 Październik 2007, 23:26_________________________________________________Proszę o zamknięcie tematu.

Autko sprzedałem, ale zostaje w rodzinie i będzie jeździć po Krakowie, mam nadzieję nadal bezawaryjnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.