Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zbiornik płynu spryskiwaczy i dysze mycia reflektorów


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie powiedzcie jak to jest z tym zbiornikiem płynu do spryskiwaczy, bo jest mi potrzebny dolny zbiornik na dwie pompki. W etce znalazłem tylko jeden 8E0 955 453 BF, czy to jest uniwersalny zbiornik i w razie jak się ma jedną pompkę, to drugi otwór jest zaślepiony?

I jeszcze jedno pytanko w sprawie dysz mycia reflektorów, z jaką literą końcową dysze pasują do zderzaka S-line? G czy E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski S-line:

8E0-955-101-E lewy

8E0-955-102-E prawy

Kratki na halogeny 74PLN sztuka

8E0 807 681 F01C

8E0 807 682 F01C

Do sprysków potrzeby jeden dodatkowy wkręt .. bo zwykłe ma mocowanie na 2 a Sline na 3 wkręty -

numer wkręta 8H0 807 199 A - potrzebujesz 2 sztuki.

PS.

wysłałem Ci maila w kwestii sprysków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz pewnie jeszcze spinki mocujące węże: 8A0 971 848 C - chyba z 9 sztuk wchodzi - 3 na bokach i 2 pod grillem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo zbiorniczek ma drugi otwór zaślepiony zaślepką o nr. 444 955 647 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według etki tak to wygląda, czyli zbiornik jest jeden i wystarczy zamiast zaślepki wstawić drugą pompkę :wink4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 00:02_________________________________________________Dla potomnych, jakby ktoś instalował układ mycia reflektorów:

pompka 3B7955681 - 40-80zł allegro, ASO 196.59zł

uszczelka 431955465A - 4.36zł

wąż 5m 1J0955964F - 32.71zł

schlauch* 8E0955667 - 62.88zł

o-ring N90303801 - 2.64zł

łącznik 1J0955875C - 16.65zł

Obejma N10098001 - 3.25zł x6

trójnik 113955975B - 8.76zł

wkręt 8H0807199A - 2.07zł x6

zacisk 8A0971848C - 13.91zł x6

+ dysze

do zderzaka S-line

8E0955101E lewy

8E0955102E prawy

dio zwykłego zderzaka

8E0955101G lewy

8E0955102G prawy

ceny 290-320zł za jedną nową dyszę

ceny wedługo sklep.gajos.com.pl*

Brakuje mi jeszcze nr. wtyczki na pompkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem zły zbiornik. Musiałem wymieniać. Ale facet był zdziwiony bo wg. etki powinien być dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 tak, ale w B6 są dwa. W 2005 roku szły jeszcze czasem czesci z B6. Tak mi przynajmiej facet w ASO mówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W [b6] jest 5 rodzai zbiorniczków :shocked: wszystko zależy od poj. silnika i rodzaju paliwa jakim zasilany jest dany motor , ale dla 4 cyl. Diesla jest tylko jeden typ i powinna być w nim zaślepka w miejscu drugiej pompki spryskiwaczy :wink4:

zaznaczam powinna ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań. :naughty:

Jak to jest z tym wężem - 1J0955964F - 32.71zł? Jakaś średnica, szczególna budowa, etc?

I jeszcze pytanko dotyczące obejm - N10098001 - 3.25zł - czy można je zamienić czymś innym? Jaka jest ich budowa? Jakiś rysuneczek, wymiary? Niestety nie maja tego w ASO i trzeba czekać około tygodnia na sprowadzenie a wcześniej chyba będziemy działać z kolegą z forum aby to u mnie wszystko zamontować.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań. :naughty:

Jak to jest z tym wężem - 1J0955964F - 32.71zł? Jakaś średnica, szczególna budowa, etc?

I jeszcze pytanko dotyczące obejm - N10098001 - 3.25zł - czy można je zamienić czymś innym? Jaka jest ich budowa? Jakiś rysuneczek, wymiary? Niestety nie maja tego w ASO i trzeba czekać około tygodnia na sprowadzenie a wcześniej chyba będziemy działać z kolegą z forum aby to u mnie wszystko zamontować.

:hi:

ten wąż jest na metry :gwizdanie: od razu mów ile potrzebujesz :wink4:

co do obejmów to ja nie mam i nic się nie dzieje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań. :naughty:

Jak to jest z tym wężem - 1J0955964F - 32.71zł? Jakaś średnica, szczególna budowa, etc?

I jeszcze pytanko dotyczące obejm - N10098001 - 3.25zł - czy można je zamienić czymś innym? Jaka jest ich budowa? Jakiś rysuneczek, wymiary? Niestety nie maja tego w ASO i trzeba czekać około tygodnia na sprowadzenie a wcześniej chyba będziemy działać z kolegą z forum aby to u mnie wszystko zamontować.

:hi:

ten wąż jest na metry :gwizdanie: od razu mów ile potrzebujesz :wink4:

co do obejmów to ja nie mam i nic się nie dzieje :wink4:

H4mm3R no węża potrzebuje 5 metrów bo tyle wg tej Twojej rozpiski trzeba? :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań. :naughty:

Jak to jest z tym wężem - 1J0955964F - 32.71zł? Jakaś średnica, szczególna budowa, etc?

I jeszcze pytanko dotyczące obejm - N10098001 - 3.25zł - czy można je zamienić czymś innym? Jaka jest ich budowa? Jakiś rysuneczek, wymiary? Niestety nie maja tego w ASO i trzeba czekać około tygodnia na sprowadzenie a wcześniej chyba będziemy działać z kolegą z forum aby to u mnie wszystko zamontować.

:hi:

ten wąż jest na metry :gwizdanie: od razu mów ile potrzebujesz :wink4:

co do obejmów to ja nie mam i nic się nie dzieje :wink4:

H4mm3R no węża potrzebuje 5 metrów bo tyle wg tej Twojej rozpiski trzeba? :evil:

coś koło tego, lepiej więcej niż mniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lepiej poszukaj gdzieś w motoryzacyjnym bo cena tego ORI szlauch'a jest z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R masz taki wąż u siebie? :gwizdanie: Co do obejm to chyba odpuszcze jak da radę bez tego. :wink4: I jeszcze jedno. Wg VINu mam u siebie taki zbiorniczek do płynu... 8E0 955 453 BF to w tym wypadku nie muszę szukać innego zbiorniczka? :mysli: Ty miałeś też taki czy coś musiałeś zmieniać? Kolo w ASO powiedział mi, że teraz jest produkowany tylko jedna wersja zbiorniczków - właśnie taki o którym mowa wyżej. :mysli:

A do czego potrzebny jest schlauch 8E0955667 ? :mysli:

I lepiej poszukaj gdzieś w motoryzacyjnym bo cena tego ORI szlauch'a jest z kosmosu

To fakt. Cena węża za metr jest kosmiczna. Czy to jest jakiś specjalny wąż? Jakaś szczególna budowa, właściwości? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny wężyk tyle , że jest plastikowy i "karbowany" a co za tym idzie lubi się z czasem przetrzeć i kosztuje krocie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R masz taki wąż u siebie? :gwizdanie: Co do obejm to chyba odpuszcze jak da radę bez tego. :wink4: I jeszcze jedno. Wg VINu mam u siebie taki zbiorniczek do płynu... 8E0 955 453 BF to w tym wypadku nie muszę szukać innego zbiorniczka? :mysli: Ty miałeś też taki czy coś musiałeś zmieniać? Kolo w ASO powiedział mi, że teraz jest produkowany tylko jedna wersja zbiorniczków - właśnie taki o którym mowa wyżej. :mysli:

A do czego potrzebny jest schlauch 8E0955667 ? :mysli:

Nie, nie mam bo mi to w ASO zakładali.

Co do zbiorniczka, faktycznie jest jeden typ przystosowany na dwie pompki :wink4:

A ten szlauch to de facto taka rułka na szybkozłącze do pompki, nie trzeba tego montować. Poza tym były dwie wersje...

Normalny wężyk tyle , że jest plastikowy i "karbowany" a co za tym idzie lubi się z czasem przetrzeć i kosztuje krocie :wallbash:

Co Ty pitolisz, chyba w życiu tego nie widziałeś. Gruby gumowy wąż, musi trzymać na pompkach, bo w brew pozorom jest tam spore ciśnienie. Zimą go nie rozerwie jak coś przymarznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...