Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a w ogóle była b6 z silnikiem 3.0 bez q ??? :gwizdanie: :shocked::blink:

Niestety była :)

Opublikowano

jak planujesz zmieniać oświetlenie to tylko bi-xenony zakładaj bo będziesz później żałował

Opublikowano

Tak, a co z samo poziomowaniem i spryskami? :gwizdanie:

Opublikowano

jak planujesz zmieniać oświetlenie to tylko bi-xenony zakładaj bo będziesz później żałował

Ale to musze zmienić całe lampy ?

Opublikowano

jak planujesz zmieniać oświetlenie to tylko bi-xenony zakładaj bo będziesz później żałował

Ale to musze zmienić całe lampy ?

musisz całe lampy zmienić...

Opublikowano

jak planujesz zmieniać oświetlenie to tylko bi-xenony zakładaj bo będziesz później żałował

Ale to musze zmienić całe lampy ?

musisz całe lampy zmienić...

Wiec tak trzeba bedzie zrobić ale to dopiero na wiosne .

Opublikowano

Tak, a co z samo poziomowaniem i spryskami? :gwizdanie:

spryski może dorezać a samo poziomowanie to hmm... ojej to! :polew:

Opublikowano

a w ogóle była b6 z silnikiem 3.0 bez q ??? :gwizdanie: :shocked::blink:

Też w szoku jestem, myślałem, że tylko w Q występują. Ale wracając do tematu - furka ładna, prócz modów o których wspominali koledzy to jeszcze dokładki w kolor maźnij :> Oby dobrze Ci służyła :good:

Opublikowano

Były nawet 3.0 Multitronic.

Opublikowano

a w ogóle była b6 z silnikiem 3.0 bez q ??? :gwizdanie: :shocked::blink:

Też w szoku jestem, myślałem, że tylko w Q występują. Ale wracając do tematu - furka ładna, prócz modów o których wspominali koledzy to jeszcze dokładki w kolor maźnij :> Oby dobrze Ci służyła :good:

Wszystko w kolorze bedzie , tylko po zimie . Szkoda bedzie jak sie porysuje :)

nie dziekuje :P

Opublikowano

fajna furka

Opublikowano

fajna furka

:hi:

Opublikowano

fajne wozidło szukałem tez 3.0 ale same pazdziochy sie trafiały daj skore do regenerowania/koloryzowania pozatym moglo byc w avancie:) zapraszam po graty do mnie

Opublikowano

fajne wozidło szukałem tez 3.0 ale same pazdziochy sie trafiały daj skore do regenerowania/koloryzowania pozatym moglo byc w avancie:) zapraszam po graty do mnie

Własnie szukałem na forum info na temat regeneracji ( jakie są koszty , i czy naprawde jest sens) . Rozmawiałem z jakimś chlopakiem że on oddał do regeneracji (malowania czy coś w tym stylu) i że mu brudzi ubrania latem .Nie wiem ile jest w tym prawdy .Musze poszukać info na ten temat i oczywiście jakiegoś dobrego zakładu zajmującego sie tym .

A po części pewnie sie zgłosze :) ( może felgi RS4 19 z oponami posiadasz :P - powoli zaczynam poszukiwania )

Opublikowano

fajne wozidło szukałem tez 3.0 ale same pazdziochy sie trafiały daj skore do regenerowania/koloryzowania pozatym moglo byc w avancie:) zapraszam po graty do mnie

Własnie szukałem na forum info na temat regeneracji ( jakie są koszty , i czy naprawde jest sens) . Rozmawiałem z jakimś chlopakiem że on oddał do regeneracji (malowania czy coś w tym stylu) i że mu brudzi ubrania latem .Nie wiem ile jest w tym prawdy .Musze poszukać info na ten temat i oczywiście jakiegoś dobrego zakładu zajmującego sie tym .

A po części pewnie sie zgłosze :) ( może felgi RS4 19 z oponami posiadasz :P - powoli zaczynam poszukiwania )

W dziale sprzedam są za***iste felgi Rs4 19 " felgi normalnie kosa...

Opublikowano

ale nie ori

Opublikowano

no jak ma sieki tyle aby kupić ori 19" to jak najbardziej... niech kupuje ori.

Opublikowano

nie no panowie wszystko w granicach rozsadku :)

Opublikowano

nie no panowie wszystko w granicach rozsadku :)

Bo na forum, jak coś nie ori to jest beee. Nie każdy może sobie pozwolić na ori części. To że nie ma znaczka OOOO to nie znaczy że jest bubel.

Opublikowano

ori będzie trwalsza niż jakiś chinol- moim zdaniem oczywiście. nikt nikomu nie wciska niczego-broń Boże Twój cyrk Twoje małpy :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.