Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)


Gość michalrychlica

Rekomendowane odpowiedzi

jak planujesz zmieniać oświetlenie to tylko bi-xenony zakładaj bo będziesz później żałował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak planujesz zmieniać oświetlenie to tylko bi-xenony zakładaj bo będziesz później żałował

Ale to musze zmienić całe lampy ?

musisz całe lampy zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

jak planujesz zmieniać oświetlenie to tylko bi-xenony zakładaj bo będziesz później żałował

Ale to musze zmienić całe lampy ?

musisz całe lampy zmienić...

Wiec tak trzeba bedzie zrobić ale to dopiero na wiosne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a co z samo poziomowaniem i spryskami? :gwizdanie:

spryski może dorezać a samo poziomowanie to hmm... ojej to! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle była b6 z silnikiem 3.0 bez q ??? :gwizdanie: :shocked::blink:

Też w szoku jestem, myślałem, że tylko w Q występują. Ale wracając do tematu - furka ładna, prócz modów o których wspominali koledzy to jeszcze dokładki w kolor maźnij :> Oby dobrze Ci służyła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

a w ogóle była b6 z silnikiem 3.0 bez q ??? :gwizdanie: :shocked::blink:

Też w szoku jestem, myślałem, że tylko w Q występują. Ale wracając do tematu - furka ładna, prócz modów o których wspominali koledzy to jeszcze dokładki w kolor maźnij :> Oby dobrze Ci służyła :good:

Wszystko w kolorze bedzie , tylko po zimie . Szkoda bedzie jak sie porysuje :)

nie dziekuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne wozidło szukałem tez 3.0 ale same pazdziochy sie trafiały daj skore do regenerowania/koloryzowania pozatym moglo byc w avancie:) zapraszam po graty do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

fajne wozidło szukałem tez 3.0 ale same pazdziochy sie trafiały daj skore do regenerowania/koloryzowania pozatym moglo byc w avancie:) zapraszam po graty do mnie

Własnie szukałem na forum info na temat regeneracji ( jakie są koszty , i czy naprawde jest sens) . Rozmawiałem z jakimś chlopakiem że on oddał do regeneracji (malowania czy coś w tym stylu) i że mu brudzi ubrania latem .Nie wiem ile jest w tym prawdy .Musze poszukać info na ten temat i oczywiście jakiegoś dobrego zakładu zajmującego sie tym .

A po części pewnie sie zgłosze :) ( może felgi RS4 19 z oponami posiadasz :P - powoli zaczynam poszukiwania )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne wozidło szukałem tez 3.0 ale same pazdziochy sie trafiały daj skore do regenerowania/koloryzowania pozatym moglo byc w avancie:) zapraszam po graty do mnie

Własnie szukałem na forum info na temat regeneracji ( jakie są koszty , i czy naprawde jest sens) . Rozmawiałem z jakimś chlopakiem że on oddał do regeneracji (malowania czy coś w tym stylu) i że mu brudzi ubrania latem .Nie wiem ile jest w tym prawdy .Musze poszukać info na ten temat i oczywiście jakiegoś dobrego zakładu zajmującego sie tym .

A po części pewnie sie zgłosze :) ( może felgi RS4 19 z oponami posiadasz :P - powoli zaczynam poszukiwania )

W dziale sprzedam są za***iste felgi Rs4 19 " felgi normalnie kosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ma sieki tyle aby kupić ori 19" to jak najbardziej... niech kupuje ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no panowie wszystko w granicach rozsadku :)

Bo na forum, jak coś nie ori to jest beee. Nie każdy może sobie pozwolić na ori części. To że nie ma znaczka OOOO to nie znaczy że jest bubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori będzie trwalsza niż jakiś chinol- moim zdaniem oczywiście. nikt nikomu nie wciska niczego-broń Boże Twój cyrk Twoje małpy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...