Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej .

Nadeszła pora aby przedstawić moja kruszynke .Mam ja juz ze 4 miesiace ale dopiero teraz udało mi sie zrobic jakies zdjęcia(nie sa one super zrobione ale narazie takie wystarczą ) .Jest to A4 z 2003 roku przebieg 144 000 km z silnikiem 3.0. v6 .

Wyposażona (jak widać na fotach :) )

- Skrzynia 6 biegowa

- Sportowe fotele /elektryczna regulacja wsparcia odcinka lędźwiowego/ S-line

- Skórzana 3-ramienna kierownica gałka S-line

- 6x Airbag

- Pakiet oświetlenie

- Pełna elektryka

- Fotochromatyczne lusterka boczne + elektrycznie składane

- Fotochromatyczne lusterko wsteczne

i pewnie jeszcze parę innych o których zapomniałem

Mody

-założenie Navi (zrobione)

-wymiana filtrów na K&N(zrobione)

-wymiana układu wydechowego - z kwasówki wykonany przez firmę MG motorsport do Audi A4 B6 3.0 V6 FWD (od bakuś :hi: )(zrobione)

-Sportowe zawieszenie S-line 1BV(zrobione)

-ksenony

-wymiana felg na model RS4 19 ( na wiosne )? moze ktoś ma do sprzedania :P

-odnowienie lakieru i pomalowanie plastików w kolor nadwozia

-zmiana zderzaka przedniego na S-line

i napewno coś jeszcze ale wszystko z czasem :)

a_Obraz_005.jpg

a_Obraz_006.jpg

a_Obraz_004.jpg

a_Obraz_007.jpg

a_Obraz_009.jpg

a_Obraz_008.jpg

Opublikowano

Bardzo ladna :kox:

Wnetrze bardzo mi sie podoba :naughty:

Duzo ci to pali, mysle tez nad zmiana z b5 2.4 na b6 3l ?

pozdro

Opublikowano

dziekuje :naughty:

co do spalania :

-w mieście od 9 do 11 l

-przy "szybszej jeździe" :) nie spaliła mi wiecej niz 12,5-13

-natomiast w trasie -prędkość ok 120 km/h wyszło ok 8 l

Wiec moim zdaniem tragedii nie ma :)[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 18:09_________________________________________________i V6 jak pięknie brzmi :)

Opublikowano

Skoro naprawde ci tak pali no to kozak bede szukal hyba 3l, moja pali podobnie. :)

Opublikowano

:chytry: nie maiłbym interesu w tym żeby kłamać :)

Osiagi i spalanie ma naprawde w porządku :cool1:

Opublikowano

lubię tematy zużycia paliwa... nigdy nie uwierzę w spalanie 3.0 w mieście 9l chyba że poruszasz sie takim samochodem w nocy jak nie ma korków.

Opublikowano

a masz jakieś fotki ? jaka cena ?

Znalazłem na allegro wzór RS4 ( made in Germany ) nowe z oponami .Cena zależy od opon ale od 3600-4500

Opublikowano

Nigdy nie uwierzę w spalanie 3.0L V6 w mieście 9-11L. Moje 1.8T (co prawda quattro) pali 12-13L/100km. Trasa 120km/h 10L.

Moja A3 1.8T FWD miasto 9-10.

Poza tym furka fajna, brakuje tylko quattro i skrzyni 6.

Opublikowano

sapalnie w mieście można róznie interpretować .Ja nie jeżdże w korkach 3 h dziennie(jak to jest w Wawie).Ja mam na myśli normalne poruszanie sie . Napisałem tylko to co mi wychodzi

Opublikowano

Brak jej Quattro no i to drewno mnie kłuje w oczy :embarrassed: Reszta jak najbardziej OK.

Opublikowano

miałem wcześniej passata b5FL z silnikiem 1.8T i palił mi jeszcze wiecej niż ty napisałes .Kupując to byłem świecie przekonany że bedzie palił jak smok a tu szczeze mowiac miłe zaskoczenie .

Co do quattro. Nastepny bedzie z :)

Opublikowano

Poza tym furka fajna, brakuje tylko ....... i skrzyni 6.

Jak to?... 5 do przodu i 1 wsteczny = się 6 :decayed:

Opublikowano

mi 9l to Diesel pali... :polew: :polew: :polew:

fakt mam Q ale to 1.9 a nie 3.0l :tongue4: :tongue4:

dobra, może masz lekką nogę niż Ja... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mi 9l to Diesel pali... :polew: :polew: :polew:

fakt mam Q ale to 1.9 a nie 3.0l :tongue4: :tongue4:

dobra, może masz lekką nogę niż Ja... :polew: :polew: :polew:

Heh dokładnie, 3.0 z quattro palą w mieście 15-17L

Opublikowano

poza tym jak wywalisz to drewno to fura będzie kosa, kubły podgrzewane dorezaj i będzie cieplutko...

Opublikowano

Nogi lekkiej raczej nie mam :):cool1:

Opublikowano

a w ogóle była b6 z silnikiem 3.0 bez q ??? :gwizdanie: :shocked::blink:

Opublikowano

poza tym jak wywalisz to drewno to fura będzie kosa, kubły podgrzewane dorezaj i będzie cieplutko...

wysztko powoli bedzie zrobione :) szef troszke zanidbał ja wiec ja musze to zrobic :)

Opublikowano

Nogi lekkiej raczej nie mam :):cool1:

To FIS Ci się popsuł. :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 18:38_________________________________________________

a w ogóle była b6 z silnikiem 3.0 bez q ??? :gwizdanie: :shocked::blink:

Była, jak zresztą widać u kolegi i ze skrzynią 5.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.