Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mam problem z automatem


przemko a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z automatyczną skrzynią biegów w moim skarbie.A mianowicie jak wrzucam na drive i puszczam hamulec to nie jedzie gdy podkręce ją pod 3tyś zaczyna ruszać pózniej zmienia biegi normalnie czy ktoś wie co może być przyczyną takiego zachowania.Bardzo proszę o jakąs pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to sie dzieje ?

Bo jezeli jak autko nie jest jeszcze rozgrzane , to tak jest . Nie ma pełzania autka , i musimy sobie sami wciskac powoli gas ,i dopiero przy 3 tys obrt , autko rusza .

Także przy zimnym silniku tak jest .

A jak dzieje sie to jak jest rozgrzany , no to źle sie dzieje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimny czy ciepły nie ma znaczenia zawsze powinien ruszać. a nie przy 3 tysiacach.. :no:

Ja bym najpierw sprawdził poziom oleju i go zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to sie dzieje ?

Bo jezeli jak autko nie jest jeszcze rozgrzane , to tak jest . Nie ma pełzania autka , i musimy sobie sami wciskac powoli gas ,i dopiero przy 3 tys obrt , autko rusza .

Także przy zimnym silniku tak jest .

A jak dzieje sie to jak jest rozgrzany , no to źle sie dzieje .

Też tak mam jesienno-zimowa porą przy zimnym silniku. Auto więc sie jakiś czas toczy i powolutku dodaje gazu i zaraz potem jedzie normalnie. Nie trę go do 3 tys. Olej świeżo wymieniany latem więc teoria z olejem to lipa. Taka uroda, że zimą nie odpalisz i nie pofruniesz, zresztą ja mam diesla więc tym bardziej zarżnęłabym auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do warsztatu gdzie robia automaty. Moja rada.

Ja mam dmxa 4 biegoweg - automat i czy zima czy lato auto mi zawsze powoli rusza z parkingu bez wciskania noga pedalu gazu.

Jak jest zimno i go pociskasz do 3000 tys obrotow to chyba nie jest to zdrowe dla silnika...

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...