Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zabezpieczenie zaślepki ucha holującego


VicVega

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy,

jakiś czas temu ukradziono mi zaślepkę od ucha do holowania z przedniego zderzaka. Kupiłem dziś nową (w ASO oczywiście, bo na giełdzie czy allegro kupiłbym ją pewnie od tych samych ludzi, co mi ukradli), obejrzałem ją sobie i doszedłem do wniosku, że ten plastikowy paseczek, który ma ją zabezpieczać przed odpadnięciem nie był projektowany z myślą o polskich warunkach :decayed:

I tak myślę sobie czym by go zastąpić żeby zabezpieczyć zaślepkę przed czymś więcej niż przypadkowym odpadnięciem.

Jakiś łańcuszek albo taki drucik jak w gaśnicach?

Dzielcie się, jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub sprawdzone rozwiązanie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym olał system jak przyczepisz sobie to na druciku sznureczku itp to osoba trzecia wyrwie ci pól zderzaka a i tak sobie to weźmie. U mnie zaślepka siedzi bardzo ładnie i nie ma prawa wypaść nawet na naszych kochanych polskich dziurach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację :mysli: Bo mi chodziło o to żeby takiemu potencjalnemu menelowi utrudnić trochę szybką akcję. Ja samochód spuściłem z oczu na parę minut na parkingu marketowym, prawie pod drzwiami, także to musiał być moment. Jak by tak mocowania na zaślepce i w zderzaku wytrzymały trochę to może by odpuścił lump... Nieee, bardziej sensowna wydaje się Twoja wersja - ze złości jeszcze by zderzak rozpieprzył. Najlepiej to auto pod prąd podłączyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...