Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Audi A4 / B5 / 1995 / 1,9TDI / 90KM / 1Z / Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam moją Audiczkę..

Rocznik 1995, silnik 1,9 TDI (1Z 90-konny)

..na wyposazeniu niewiele:

- ABS

- centralny

- wspomaganie

- elektryka w przednich szybach i lusterkach

- immobilizer

- ubogi komputerek

- felgi alu 15"

- kierownica, gaz i klakson ;)

audi.jpg

Póki co jedynie takie zdjęcie bo innego nie mam ;]

Opublikowano

po tym jednym zdjęciu oceniam na "plus" :good:

:decayed:

Opublikowano

Felgi wyglądają ciekawie, ale poczekam na resztę fotek :D

Bezawaryjności :good:

Opublikowano

To że pokazałeś fotkę z tablicą rej. jeszcze jestem w stanie jakoś zrozumieć (że nie chciało Ci się wymazywać lub nie umiesz), ale po kiego grzyba jeszcze wpisujesz numer rej. w podpisie nad miniaturą fotki w profilu :shocked: :gwizdanie:

..na wyposazeniu niewiele:

- kierownica, gaz i klakson ;)

gaz w dieslu? :kox::naughty::bag:

Opublikowano

gaz[/color]

gaz w dieslu? :kox::naughty::bag:

zapewne chodziło o pedał :decayed:

mam jedną dobra radę, nic nie rezaj, dozbieraj kasy i kup polifta w AJMie :decayed:, mówię Ci to ja posiadacz 1Z, z 95r :decayed:

Opublikowano

To że pokazałeś fotkę z tablicą rej. jeszcze jestem w stanie jakoś zrozumieć (że nie chciało Ci się wymazywać lub nie umiesz), ale po kiego grzyba jeszcze wpisujesz numer rej. w podpisie nad miniaturą fotki w profilu :shocked: :gwizdanie:

jego cyrk,jego małpy :cool1:

diesel + lpg :sarcastic:

Opublikowano

zapewne chodziło o pedał :decayed:

Czemu mówisz tak brzydko mów jak normalny czlowiek: nie że "pedał" tylko giej, homoseksualistus :decayed:

Opublikowano

zapewne chodziło o pedał :decayed:

Czemu mówisz tak brzydko mów jak normalny czlowiek: nie że "pedał" tylko giej, homoseksualistus :decayed:

a co mnie tam jeden chooj :polew:

Opublikowano

Niech ktoś mi powie co jest nie tak z tym wydechem?

Opublikowano

a co mnie tam jeden chooj :polew:

no jaki kurfa jeden? :polew: inaczej użytkowany to jaki jeden, poza tym jeśli już to dwa :polew: wtedy jest "pedał" :polew:

Opublikowano

Niech ktoś mi powie co jest nie tak z tym wydechem?

jest jakby z boku od "wycięcia" w zderzaku :mysli:
Opublikowano

Niech ktoś mi powie co jest nie tak z tym wydechem?

jest jakby z boku od "wycięcia" w zderzaku :mysli:

Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem :blink:

Opublikowano

Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem :blink:

oj wisi niżej, nie trzyma się na mocowaniu :wink4: bywa...

W sumie jeszcze nie oceniłem fury a tyle już napisałem :decayed: kolego doprowadź do porządku te niedociągnięcia typu wydech, inne fele i szerokości :hi:

Opublikowano

zwykłe B5 takie nijakie, trzeba serca i troszkę pracy i odmłodnieje

Opublikowano

Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem :blink:

oj wisi niżej, nie trzyma się na mocowaniu :wink4: bywa...

W sumie jeszcze nie oceniłem fury a tyle już napisałem :decayed: kolego doprowadź do porządku te niedociągnięcia typu wydech, inne fele i szerokości :hi:

zapomniałeś dodać jednej bardzo ważnej rzeczy ojjjjjjj :decayed:

umyj brudasa i zrób porządne foto :good:

Opublikowano
  • Autor

no dobra ;P pojechaliscie mnie ale z tym to sie pogodze xD

1 - gaz - nie taki LPG tylko chodzi o dźwignię ! nie pedał kurrrr -,-

2 - wydech - jest na srodku ale jakby ktos nie zauwazyl to zdjecie jest zrobione z boku wiec to sie mowi PERSPEKTYWA. no moze fakt, troche nisko wisi ale to wina tego ze autko bylo po dzwonie i zle przyspawali - nie moja wina ;<

3 - rejestracja - a niech kurrrw.a wiedza ze to moje auto ! ;D

PS - kupione hmm... niecale 2 miesiace temu, kupilem nowy aku, zmienilem amorki bo lataly po calej drodze, 4 wahacze byly do wymiany.. no i poki co to zrobilem maly tuning a'la WunderBaum i nic wiecej nie grzebie przed zima ;] kasa sie skonczyla ;(

na wiosne w planach sa nowe felgi - 17/18 " - zalezy jak mi sie bedzie widziec, przednie i tylne swiatelka...

aha.. 4 - po myciu lecialem nia jakies 300 km - jestem z wielkopolski a zdjecie zrobione jest pod czeska granica ;P

wybaczycie ;>

Opublikowano

spoko luz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.