Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie wiem czy wymieniać termostat ?


Norge10

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ze zakladam nowy wątek ale chodzi mi o szybką diagnozę.

Chyba mam do wymiany termostat bo temperatura niska, w trasie max 70 st. na zegarze ( czujnik juz wymienilem i nic ) ale dzisiaj po przejechaniu ok. 3-4 km górny przewód chłodnicy był bardzo ciepły a dolny prawie zimny - wydawało mi sie ze taki bardzo, bardzo letni .

Czy termostat jest ok czy nie ?

Na jutro jstem umowiny z mechanikiem na wymiane ale mam teraz co do tego wątpliwosci

Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat juz kupiłem ,jestem umowiony z kolegą na wym na wtorek,napiszę co i jak po wymianie.

Dzięki za rady ![br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

Termostat juz kupiłem ,jestem umowiony z kolegą na wym na wtorek,napiszę co i jak po wymianie.

Dzięki za rady !

Dzisiaj wymieniłem termostat, jest juz ok silnik nagrzewa sie prawidłowo wskaznik temp. dochodzi szybko do 90 st i tam sobie ładnie stoi, ogrzewanie w aucie o wiele lepsze.

Ale pojawila sie zagadka: sprawdzilem stary termostat - byl zamknięty a po zagotowaniu go w garnku z wodą otworzył sie , po ostudzeniu zamknął a po wrzuceniu do wrzątku znowu otworzył - czyli chyba był sprawny ?! Dlaczego wiec silnik mi sie nie dogrzewał wczesniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...