Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nie wiem czy wymieniać termostat ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepraszam ze zakladam nowy wątek ale chodzi mi o szybką diagnozę.

Chyba mam do wymiany termostat bo temperatura niska, w trasie max 70 st. na zegarze ( czujnik juz wymienilem i nic ) ale dzisiaj po przejechaniu ok. 3-4 km górny przewód chłodnicy był bardzo ciepły a dolny prawie zimny - wydawało mi sie ze taki bardzo, bardzo letni .

Czy termostat jest ok czy nie ?

Na jutro jstem umowiny z mechanikiem na wymiane ale mam teraz co do tego wątpliwosci

Bardzo prosze o pomoc.

Opublikowano

wymieniać

Opublikowano
  • Autor

wymieniać

no a co z tymi przewodami chlodnicy ? podobno jak termostat caly czas otwarty to oba przewody chlodnicy sa w tym samym czasie tak samo cieple ?

Opublikowano

może chłodnica zamulona :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

gdyby chłodnica byla zamulona myślę to chlodzenie byłoby słabe a u mnie chłodzenie az za dobre.

Czyli mcm wymieniac ten termostat ?

Opublikowano

Jeżeli dogrzewa ci tylko do 70st. to na bank termostat do wymiany.

Opublikowano

mialem to samo - wymiana pół godzinki, od tego czasu wskazówka stoi jak spławik :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Termostat juz kupiłem ,jestem umowiony z kolegą na wym na wtorek,napiszę co i jak po wymianie.

Dzięki za rady ![br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 19:26_________________________________________________

Termostat juz kupiłem ,jestem umowiony z kolegą na wym na wtorek,napiszę co i jak po wymianie.

Dzięki za rady !

Dzisiaj wymieniłem termostat, jest juz ok silnik nagrzewa sie prawidłowo wskaznik temp. dochodzi szybko do 90 st i tam sobie ładnie stoi, ogrzewanie w aucie o wiele lepsze.

Ale pojawila sie zagadka: sprawdzilem stary termostat - byl zamknięty a po zagotowaniu go w garnku z wodą otworzył sie , po ostudzeniu zamknął a po wrzuceniu do wrzątku znowu otworzył - czyli chyba był sprawny ?! Dlaczego wiec silnik mi sie nie dogrzewał wczesniej ??

Opublikowano

zależy w jakiej temperaturze się otwiera i zamyka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zależy w jakiej temperaturze się otwiera i zamyka :cool1:

otwierał sie jak woda prawie zaczynała wrzec a zamykał niedlugo po wyjęciu z tej wody

Opublikowano

skoro wymiana pomogła znaczy musi być uszkodzony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.