Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] jak wyjąć silniczek V71

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolegów.

proszę o pomoc :hi:

po podpieciu vag-a mam takie błedy;

779 Czujnik temperatury zewnętrznej-G17

przerwa lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY

1274 Silnik sterujący klapy przepływu powietrza-V71

zablokowany lub brak napięcia - BŁĄD SPORADYCZNY

604 Potencjometr w V71-G113

przekroczona wartość adaptacji

oczywiście panel klimy miga.

zlokalizowałem silniczek, który jest pod kokpitem pasażera :confused4:

wczoraj chciałem go wyjąc , ale zonk. Od dołu tzn. po zdjęciu schowka, czy nawet wyjęciu wentylatora nadmuchu dojście jest tragos ;(

na forum znalazłem to;

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9609.0.html

żeby nie było że nie szukałem.

pytanie; czy ktoś wie jak ten silniczek wyjąć, czy tylko rozebranie kokpitu pozwoli na dojście do tego "smoka".

przeraża mnie zdjecie calego kokpitu, wpracy bedą mieli zlewke ze pól bryki rozbieram :embarrassed:

[br]Dopisany: 16 Październik 2007, 12:02 _________________________________________________nikt nie miał takiego problemu?

proszę chociaż o potwierdzenie czy dobrze kumam , czy herezje wypisuje.

pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Dobrze kumasz, sprawdziłeś jeszcze błędy na klimatroniku?

Ten silnik jest trudno wyciągnąć, sporo ludzi ma z nim problem i nie naprawia.

Mruganie panela klimy to oznaka zimnych lutów, opis jak to wyciągnąć jest w warsztacie, ja dziś wyciągałem i byłem u elektrotechnika, poprawił luty i jutro zakładam.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki spedyt za odpowiedz.

:)

zimne luty już sprawdzałem , wyciągałem panel.

znalazłem to własnie na forum, dlatego uważam te forum za profesjonalne. :hi:

pozdrawiam. :a4fan:

to mnie czeka kawał, roboty :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a kto ci powiedzial ze mruganie panela to oznaka zimnych lutów :):):):) tak klimatronik zglasza usterke i tyle

Opublikowano

a kto ci powiedzial ze mruganie panela to oznaka zimnych lutów ...tak klimatronik zglasza usterke i tyle

Przecież zimne luty to usterka

Przy okazji rozwiązałem problem z tym silniczkiem i wcale nie musiałem go wyciągać.

Błędu 1274 jeszcze nie skasowałem.

Rozwiązanie bardzo proste tutaj opis

Urwany wężyk był przyczyną, po wklejeniu klapa chodzi bez zarzutów.

Opublikowano
  • Autor

Spedyt sprawdziłem u siebie. Ten weżyk u mnie jest cały i w moim przypadku wychodzi z kolektora ( bezpośrednio).

Tak że nie wiem kiedy znajdę czas aby zdjąć kokpit.

pozdrawiam. :audi:

Opublikowano

Problem z tym silniczkiem jest taki że nie przeszkadza on za bardzo w użytkowaniu, jeździłem ponad rok z niesprawnym.

Spróbuj zdjąć schowek i ruszyć klapką, albo zakodować na nowo sterownik klimy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.