Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!


Rekomendowane odpowiedzi

GTR2 dla mnie jest nr. 1 :kox:z tym modem NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Street Wars Advanced Garage and FFB Menus

odpowiednio ustawionym FF menu :wink:+ odp. setup kiery poza gra daje niezapomniane przezycia z jazdy :shock3::shock3::shock3: nie mowiac o dzwiekach i zmodzonej reszcie...

AC jest dostepna :cheesy: wiec wypada ja sprawdzic :decayed:

tyle ze wpierw trzeba poswiecic troche czasu aby odpowiednio ustawic kierownice :wink:bo to jest podstawa jazdy i sterowania :kox:

Suggested wheel setups (AC Early Access) | Assetto Corsa support forum

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

ps. po mini testach smialo mozna sie przekonac, ze AC jest realna SYMULACJA :kox: a bedzie jeszcze lepiej... gra sie rozwija :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak to AC? ;) daje rade?

ja wczoraj odpalilem po miesiacu pCarsy i kurna c**jowy FFB ale poza tym bardzo fajna sie robi ta gra. Graficznie - miazga, szczegolnie wieczor, chmury, deszczowa pogoda. Tylko tak jak mowie, ciezko wyczuc kiedy tracisz przyczepnosc albo kiedy kola podczas hamowania sie blokuja. Takie dziwne to, w rfactorze i GTRze jest duzo lepiej pod tym wzgledem.

Ale licze ze to poprawia jeszcze ;)

kilka screenow ;)

zvd3.png

mc9v.jpg

hvct.jpg

[/url]

ch24.png

gplo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Marek pCars ma grafike normalnie HD orgazm :kox::grin:

3mam kciuki aby poprawili model jazdy w koncowej wersji

i kiera bedzie chodzic :wink: np. tak jak w AC

... ale i tak chcialbym sie karnac :decayed: szkoda, ze zablokowali zakup. Ladne te fotki :kox:

ps. AC testowales , kupiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dziś chyba zassam i zobacze, zawsze chciałem się karnąć f40 ;)

a w pCars model jazdy juz jest bardzo dobry moim zdaniem. tylko na kierze malo czuc hehe

samochody natomiast zachowuja sie naturalnie, no i jest najladniejszy nurburg na jakim jezdzilem :D

w ogóle to jesteś złym człowiekiem :whip2: przez Ciebie rozważam kupno drugiej kiery :facepalm::facepalm: ta moja niby zła nie jest, a muszę ją trzymać bo to jedyna sensowna do X-klocka w ktorego czasem pogram ;) ale mam wrażenie że to nie jest to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T500RS i nie bedziesz zalowal zadnej zl. :wink:gwarant :wink: osobiscie bym oddal Note 2 lub nawet 3 :grin: dla tej kiery i to natychmiast !!!

Targaj AC bardzoooo realna jazda !!! to chyba bedzie TOP symulacja jak ja skoncza. np RBR to jakies 30% z jazdy dla AC moze to Ciebie przekona... a jeszcze nie ma koncowej wersji :decayed:

Ferrari F40 moj nr.1 na zawsze :whistling: jeszcze jest niedostepny :facepalm: ale bedzie :wink:

ps. Poznym wieczorkiem zrobie foty bo grafa jest tez WOW :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to AC narazie jest za***iste,ciekawe jaką trza miec karte żeby uzyskać taką grafe.Zdaje sie że wszystkie konsolowe wypierdki typu GT i Forza zostana zmiażdzone przez AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dokladnie tak ta gra wyglada :decayed: szkoda ze film nie jest w Full HD :decayed: ale i tak widac co sie dzieje w wersji " alpha -beta " :wink:

szybkie foto reszta pozniej :wink:

acs_2013_11_13_23_35_37_75.jpg acs_2013_11_13_23_35_41_04.jpg acs_2013_11_13_23_39_43_49.jpg acs_2013_11_13_23_37_17_07.jpg acs_2013_11_13_23_43_54_25.jpg

...choc lepiej sie oglada video bo sie rusza :kox:

fotki - Assetto Corsa Screenshots | RaceDepartment Forums

sa i beda mody :kox::kox::kox: - Assetto Corsa Mods | RaceDepartment Forums

The W.I.P. Thread | RaceDepartment Forums

i cala reszta... Assetto Corsa | RaceDepartment Forums

sterowanie - kiera , pad microsoft 360 lub klawisze widamo co nalezy wybrac dla tej gry :whistling: inaczej jazda bedzie "dziecinna" :kwasny: a to przeciez SYMULACJA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da sie wylaczyc :decayed:

Marek jak juz ustawisz kiere zadowalajaco... jestem ciekaw jak opiszesz sterowanie w odniesieniu np. do pCars, ktore na tym forum chyba tylko TY posiadasz :decayed:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

Ogólnie to AC narazie jest za***iste,ciekawe jaką trza miec karte żeby uzyskać taką grafe.Zdaje sie że wszystkie konsolowe wypierdki typu GT i Forza zostana zmiażdzone przez AC

wizualnie wyglada to tak + AC jest symulatorem :kox::wink: czyli o wieleeeeeeeeeeee wieksza przyjemnosc z jazdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad godz. ustawialem T500RS i jest fajnie :kox: ale do wlasnych ustawien FFB jakie mam dla np. GTR2 to jej jeszcze troche brakuje :decayed::wink:

Jak " dostaniesz" T500RS to podziele sie wlasnymi ustawieniami :wink::shock3::decayed: FFB jest total WOW :decayed: z dodatkowym modem FFB :wink:

AC to swiezak wiec z czasem bedzie pewnie inaczej... testy, mody itp. sam wiesz USTAWIENIA to podstawa :decayed:

i nie robi sie tego w godzine :grin: no chyba, ze ktos dostaje zajeb. gotowca :decayed: pod kiere to i w pare minut bedzie MEGA rogal :kox:

Mnie to zajelo pare miesiecy :polew: wiesz jak jest :wink: myslisz, ze juz jest WOW smigasz pare tyg./miesiecy pozniej od tak bawisz sie suwakami :decayed: dodajesz mod i jest jeszcze lepiej :shock3::decayed:

Wazne ze AC to Symulator PC i w plikach na C: mozna grzebac , zamieniac, wpisywac wartosci itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiteh Force GT ? jak tak to pod GTL i pewnie bedzie pasowac dla GTR2 sprawdz :wink: koles ma ustawione 540 stopni

How to set up a Logitech Driving Force GT for GTL ? - Gamers Crib

i pobaw sie przy dodatkowych ustawieniach FFB... NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Street Wars Advanced Garage and FFB Menus

GTR2 przy modach F1 mialem 280 stopni , obecnie przy Aassetto Corsa mam 900 wiec sam musisz dobrac jaki pasuje najbardziej dla Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,tych dodatkowych jeszcze nie sciagałem xDD,wydaje mi sie ze teraz jest ok.Zadnych lagow ,zadnych opóźnien nie mam .Ale je sprawdze bo moze nie wiem co trace ;)).A co do AC to przydala by sie taka kamera z kokpitu

w pCarsie ma byc taka :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajno, ze odpowiadaja stery :wink: ...za jakis czas pobaw sie rozszerzonymi w grze za posrednictwem moda :wink:

Bedzie pewnie i w AC taka opcja... obecnie mozna obnizyc widok, zamieniajac wartosci w pliku na C: :wink:

...chodzi o cos takiego ? :decayed:

Assetto Corsa: BMW M3 GT2 hotlap @ Imola - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, pogralem :)

i tak, Remik, powiem Ci że na chwile obecną pCars wygrywa... :D

model jazdy jest podobny. choc w AC lepszy, oba sa dobre ale sa subtelne roznice. Czesc rzeczy lepszych tu a czesc tu. Jeszcze nie udalo mi sie znalesc odpowiedniego ustawienia FFB, teraz w AC jest za slabe czucie natomiast w pCars za mocny ale mysle ze znajde odpowiednie tu i tu :)

przewaga carsow - grafika, kurna dla mnie ma to znaczenie, jest boska, choc jeszcze mam problemy z AA i chyba karta mi wymieka :) ilosc torow, takie tam, widac ze jest bardziej zaawansowana

no a AC, jednak ten model jazdy, bardziej odpowiada temu co znam zza kolka ;) no i laserowe tory,

ale widac ze jeszcze gra jest w powijakach :) nie dzialaja osiagniecia np. ;D ale to jest sprawa trzeciorzedna ;)

aaaa mam nadzieje ze dzwieki w AC sa tymczasowe :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie bedzie zmieniac ku lepszemu... realizacja koncowa + mody :wink:prawda model jazdy jest zajeb. realny :decayed::kox: to jest wazne reszta to dokladki, ktore beda :decayed:

Za chwilke odpalam AC :wink: ...wczoraj poswiecilem troche czasu na ustawienie kiery i jest lepiej :kox: w sumie juz jest swietnie i moze tak zostac :thumbup1: ale ja zawsze musze sprawdzac dalej...:grin: bo moze byc lepiej :decayed:

szkoda, ze nie moge sie karnac w pCars aby rowniez miec porownanie... zazdroszcze :kox: w dobrym tego slowa znaczeniu :wink:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

MAREK jestes :notworthy: dzieki za udostepnienie konta :hi::hi::hi:z wielka ochota zobacze ta grafike :shock3::shock3::shock3:pCars... :kox:

ps. chyba 7gb i juz jest 15% :decayed: jeszcze raz :hi:za kolorowa sobote... przy kierownicy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...