Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!


Rekomendowane odpowiedzi

no to ladnie musisz smigac :decayed: ja zakupilem rok temu kiere T500RS dedykowana pod GT5 PS3 :kwasny: kupilem konsole specjalnie pod ta gre i po miesiacu juz mialem sprzedawac kiere / konsole / kubel ale korzystajac jak zwykle z PC calkiem przypadkiem :grin: w necie natrafilem na GTR2, GTR Evo, rFactor itd. :thumbup1:czyli czysty SIM i prawdziwa symulacja, ktora pozwala calkiem " realnie " sie bawic :kox:

ps. ustawka na sobote / niedziele poszlo na pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik, jak będzie jakaś ustawka napisz jaki:

-symulator (preferuje rfactor ;) )

-mod (ewentualnie skąd ściagnąć)

-trasa

Ponadto o której godzinie i na jakim serwerze (jak się połączyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning Cars Mod for GTR2 to podkrecimy Dahlback 2.2T A4 B7 :decayed: lub cos innego po grubych modach :kox:

TC.Mod 2010

trasa

Nordschleife 2007 v2.03c

a moze :decayed:

NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Solitude 64

lub sie dolaczy do innych pod jakis wyscig zobaczymy... bede dzis dluuugooooo na necie wiec pisz pw. i jazda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pościagam to i pośmigamy wieczorem, ja za dużego doświadczenia z gtr nie mam także pewnie nie będę chwilowo dobrym kompanem do bardzo szybkiego zapierda%^&^%nia:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jeszcze nie zapier...:wink: w trybie " symulacja " potrafie wypasc z trasy nie razzzz tylko x10 :grin:

spalic gumy przedwczesnie itp. wiec ustawimy odpowiednio tak aby sie przemieszczac :grin:

jak z innymi w multi to podkrec sobie 3 post z tego forum - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - Aw: Re:Aw: Re:Aw: Re:Aw: cant connect to server - Forum - Pilsbierbude

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej zrobione, lobby zmienione nowy konto stworzone, teraz pytanie w momencie kiedy wciskam multiplayer chce loginu i hasło. Czy się wybiera tą drugą opcje?

local network? i kolejne pytanie jaką masz wesje gry (w moim przypadku v 1.1.0.0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysl, mozna taka zabawe ogarnac... :thumbup1:

przedstawiajac pod fotka trase, pojazd oraz ustawienia prowadzenia, :wink: bo np. u mnie jazda w pelnej symulacji ( wszystko na off :decayed: ) jest jeszcze :polew: warta :wink::grin:

nawet w automacie :facepalm: przy wymagajacych " resorakach " czyli jakies 70% pojazdow :grin:

Powinno byc jeszcze male ultimatum :naughty: mianowicie sterowanie kiera a nie klawiszami :facepalm: itp. bo jak powszechnie wiadomo na klawiszach/padzie robi sie lepsze czasy...

a ma sie to nijak do realnej symulacji i sterownania :wink:

... patrzac z drugiej strony nie kazdy ma kiere a moze ma ochote sie pobawic :kox: wiec przynajmniej wypada zaznaczyc jaka forme kontroli sie wybralo pod wykonanym czasem.

Co o tym myslicie jest to opcja Fair Play ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że tak będzie ok, każdy jedzie jak chce, tylko pisze na końcu:

-sposob sterowania

-ułatwienia(lub ich brak ;) )

-oraz czy zmienial ustawienia samochodu czy jechal na defaultowych

No to krotka pilka, jaki tor i samochod?

Mysle ze nurburg na poczatek sobie odpuscmy, bo mozna sie zmieniechci, jakis babol na nim jest i trzeba cale kolko przejechac zanim zacznie liczyc czas.

Ja bym proponowal jakies M3, np. E30 ;) a tor moze byc SPA

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja na poczatek:

Samochod BMW e30

Tor SPA GP 2004 (ten z głębszą szykana pod koniec ;) )

-sterowanie kierownica

-wspomaganie - autoclutch i zmiana biegow lopatkami (ten TH8RS jest za***isty ale galka jest jak od tira :/ przymierze sie pozniej do czasu z H-shiftem i sprzeglem)

-widok z kokpitu

-ustawienia standardowe

czas 2:35:22

spa_e30_quadysz.jpg

spa_e30_quadysz_1.jpg

greets

ps. a tutaj jest mod z BMWe30:Wrzucaj.org - Darmowy Hosting !

ps2: a tak na marginesie to pogralem ostatnio w rfactora i sklanialbym sie ku stwierdzeniu ze jest lepszy ;) aaale to subiektywne odczucia tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pierwszy czas do pobicia :decayed: pewnie dobry ale przekonam sie jak ogarne PC.

rFactor jest rowniez :dance:tyle ze gorzej wyglada graficznie i jest mniej modow do podkrecania

ale to tez SIM wiec do wypisywanych ustawien mozna rowniez podac rFactor czy jakis inny symulator :kox: tak aby kazdemu pasowalo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ten mod coś nie działa, w ogole nie widze go w gtr

dzisiaj wynalezione postanowiłem pokazać rfactor w akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAB_000.jpg

GRAB_001.jpg

GRAB_002.jpgkilka zdjęć dzisiaj pojeździłem i stwierdziłem, że dużo gorzej od GTR 2 nie wygląda, a sterowanie o niebo lepsze

GRAB_003.jpg

GRAB_004.jpg

GRAB_005.jpgGRAB_006.jpgGRAB_007.jpgGRAB_008.jpgGRAB_009.jpgGRAB_010.jpgGRAB_011.jpgGRAB_012.jpgGRAB_013.jpgGRAB_014.jpg

także poraz kolejny zachęcam do jazdy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma gorzej wyglądać ;) w rFactorze jest czesc torow z GTRa nawet niektore wygladaja ladniej w szczegolach, tylko jak sie jedzie to i tak wiele sie nie widzi ;)

moje odczucia co do jazdy w rFactorze sa takie ze jakby wiecej sie dzieje z samochodem, caly czas czuje sie na kierownicy zmiany sil na zawieszeniu, no i duzo wiecej trzeba "robic" zeby jechac podobnie szybko jak w GTRze, moze to po czesci zasluga pluginu do FF ale efekt koncowy jest naprawde zacny ;)

choc jeste jeden powazny wg mnie minus, kompletnie nie moge wyczuc sily hamowania, kola sie po prostu blokuja i jedyne po czym mozna to poznac to dym w lusterku, GTR ma duuuzo lepsze czucie hamowania ;)

edit: co to za trasa co masz na screenach? ;)

ja tam moge grac online ;) tylko roznie z czasem, jak lachon w domu to ciezko grac zeby patelnia w leb nie zarobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...