Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Pawel jak chcesz bardziej zblizona realistyke jazdy to polecam ZDECYDOWANIE kierownice + prawdziwe symulacje jazdy TYLKO na PC :wink:

na konsole F4 GT5 TDU SHIFT 1 /2 itd. to sa bardziej ARCADE w zajeb. kolorach :decayed: i nawet stary GTR zamiata je mowiac delikatnie jezeli chodzi o realia jazdy i ten SOUND :shock3:

Do tego mozna ustawiac / MODZIC do woli :wink: BEZ KOMERCJI i za darmo !!! trasy, pojazdy itd. POLECAM

Jeden z przykladow... stary juz GTR2 i np. z tej stony jak pamietam to jest ponad 18GB do dodania :decayed:

trasy - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory

auta - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory

mody - Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory

Recenzja gry "GTR 2 FIA GT Racing Game" - GGK - Gildia Gier Komputerowych

GTR 2 FIA GT Racing Game - recenzja gry | GRY-Online.pl

GTR 2: THE FIA GT Racing Game - PC - Nightime Glory! Max Settings! 60fps - YouTube

maly setup GTRa :grin:

PS GTR3 juz wychodzi :slina:

jeszcze sa inne MEGA symulatory jazdy tylko na PC - iRacing, Project Cars , rFactor1 / 2 , GTR1 / 2, GT Legends, Race Injection itd. :wink:

http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/iracing-idealna-symulacja-173989/

POLECAM takie symulacje bo oddaja realia :shock3::shock3::shock3: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych...

Mody np. do GTR2 a sa ich tony... poprawiaja znaczaco mozliwosci sterowania dla kierownic G25, G27, T500RS, Fanatec...

czyli mozna wyciagnac z kiery jeszcze wiecej a wlasciwosci jezdne sa o niebo lepsze :wink:

dla przykladu NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Street Wars Advanced Garage and FFB Menus

TE MODY TO NIE KOMERCJA !!! od producenta tylko " ciezka " praca uzytkownikow ... nie tylko GTR2 ale i inne gry jak GTA4, Stalker itp. wygladaja i daja 3 razy wiecej :shock3:

niz przedstawia producent z nowym patchem... :polew:

GTR2 mozna " rozbudowac " spokojnie do 30GB :decayed: zmieniajac menu , felgi, opony, dodac widoki kamery, kierownice, wyswietlacz, skiny samochodow, drzewa, budynki, nowe samochody, nowe wyscigi itd. praktycznie WSZYSTKO:drool3:

Moze komus sie przyda...

NoGripRacing :: GTR2 Downloads

eSR Filebase

Game Front

RBR Sim: GTR2 MOD

Pilsbierbude - Dein freundlicher GTR2-Server - ReMOSitory

itd.

POLECAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ale tylko na PC

jak cos to PW :wink:

za niedługo pewnie kupię kierownice, bo niedawno wróciłem i będę mógł wrócić do wirtualnej zabawy.

Ty na czym jeździsz? Ja miałem logitech dfp i logitech g25 a szczerze dużo lepiej na dfp mi się jeździło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam na T500rs

471fdafc4e1a9880m.jpg


KIEROWNICA THRUSTMASTER T500 RS PS3 BIJE G27 PROMO (2724940208) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i aukcja :whistling::wink: - THRUSTMASTER T500RS T500 RS MEGAZESTAW OD 1ZŁ!! (2709326259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

WARTA KAZDEJ ZLOTOWKI
ps. pierwsza strona tego watku :cool1:

KONKURENCJA...

Fanatec CSR elite - wydaje sie byc bardziej " plastikowa " itp. :kwasny: slabszy FFB :wink: choc ogarnia dodatkowo XBOX

Fanatec chce sie " poprawic " bo ELITE za 499 euro :grin: nie daje rady dalej do T500rs ktora wyszla ROK WCZESNIEJ :grin::polew::grin:

wiec wypuscili " zmalpowana wersje " Clubsport- FANATEC tyle, ze kupujesz oddzielnie... i cena za base i kiere to prawie 700 euro :decayed:

Jak ona sie ma do T500rs NIE WIEM :wink: ale ten znaczek na srodku :grin:

POLECAM T500RS

Nie tylko moim zdaniem :whistling: ta kiera powinna kosztowac sporo wiecej biorac pod uwage jakosc wykonania, radosc z jazdy i MEGA FFB :shock3:

ps. cena wiem nie dla wszystkich... ale BDB tel. kom. tez troche kosztuje... :naughty:


Odnosnie aukcji na alle za uzywke T500rs sprzedawca pisze, ze jak nowa ale dodaje brak kalibracji !!!

a prawidlowo dzialajaca kiera powinna sie po kazdym wlaczeniu sama kalibrowac :wink: Wiec raczej nie polecam tej aukcji :kwasny:


THRUSTMASTER T500RS T500 RS MEGAZESTAW OD 1ZŁ!! (2709326259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Za 3 dni wyscig za free dla posiadaczy GTR2

wiecej info. :wink4:

Welcome on eSport-Racing.de


...nie tylko gry mozna modzic :wink: kiere rowniez :naughty:


Derek Speare Designs - Wheel Plates

T500rs :naughty:



Derek Speare Designs - Main


BARDZO swiezy dodatek HD do GTR2

bez komercji za free :wink:

HD Skies Reworked v1.0


Podczas ostatniej symulacji zrobilem pare fotek aby przedstawic mody wizualne dla GTR2 i po trosze klimat tej gry...


" podstawowe " ustawienia bo jeszcze mozna wgrac pare...

0512c8a69315cb3dm.jpg 41331194f2f2889dm.jpg 5e11c4da4f915614m.jpg 5a552d47457f91d4m.jpg f29219fa333b11c6m.jpg 4ac60bae246abaafm.jpg
bd69547fe688a1d1m.jpg 41a7149a520e1984m.jpg e9d7f5667f05ffd2m.jpg b6c15841903d9576m.jpg a0297be6be3344fam.jpg db65f409c673c881m.jpg
57bfa040cfe7f6e0m.jpg


Stara ori reklama... widac GTR i kolejny GTR2





a teraz modzimy bez komercji i po dodaniu modow do GTR2 wychodzi GTR3
hahahaaa i to w wersji roz. a nie mini
:whistling:


POLECAM ogladac foty na pelnym ekranie

bo tu zamiescilem tylko mini pokaz slajdow
:naughty:

Zdjęcia GTR2

tak dokladnie wyglada GTR2 podczas grania ! czy to replay czy tez nie...

Jest to obecny MAX wizualny dla GTR2 ale sa jeszcze dzwieki ustawienia itp. ja mam wgrane prawie 30gb modow, ktore sa BEZCENNE :whistling: !!! - linki juz wczesniej podawalem...


Grafika moze do konca nie powala ale realia jazdy ZDECYDOWANIE TAK :shock3::shock3: :shock3:!!!

GTR2 kosztuje jakies 35zl heh a mody wychodza praktycznie co tydzien i sa za free

programy itp. do malowania samochodow, tworzenia tras itp. jak ktos ma ochote.

Gra wysmienicie pracuje z WIN 7 64bit !!!


pare tras godnych uwagi, ktore katowalem w ostatnim tygodniu...

91cd7297f580b744m.jpg b4c0e55316af3b74m.jpg 2bbe4a04f4e249c4m.jpg fbf1a85b7995f0bam.jpg 1c41bb94ac96fc71m.jpg


a wczoraj odebralem TH8RS Kierownica Thrustmaster TH8 RS Shifter Dźwignia zmiany biegów dla PC / PS3 - Ceneo.pl

ta zabawka obecnie nie ma konkurencji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 90% metal... przedstawialem na poprzedniej stronie...

...jest idealnym dopelnieniem do T500RS i nie tylko bo uzytkownicy Fanatec tez uwazaja ze TH8RS gear jest nr.1

116049510a2a2c80m.jpg 1586fa27241db553m.jpg 3745e5d6aaf759eem.jpg f9b0345064ecc1ffm.jpg 811a5ff38f4f36f2m.jpg


jeszcze raz zachecam do REALNEJ symulacji na PC ...

Jak dla mnie GTR2 to symulacja wszech czasow poniewaz dodatkowe wyscigi, samochody, trasy, dzwieki, tekstury itp. beda dodawane jeszcze przez lata !!! czyli ta gra nie ma konca
:naughty:
model jazdy na kierownicy nie musi sie zmieniac juz nigdy :wink: jest niesamowity !!! :shock3::shock3: :shock3:

ps. GT5 i Forza4 jest POZAMIATANA przez 6 letnia gre na pc
a kto wie pewnie i GT6 i Forza5... rowniez
:grin: tylko jakosci tekstur mozna pozazdroscic :slina:
ale mam nadzieje, ze sie to zmieni w przyszlosci bo juz obecne mody ciesza oczy :shock3: a to sa prace prywatnych uzytkownikow :wink:
do konca roku ma wyjsc GTR3 ale w jakiej formie zobaczymy i czy wyjdzie :decayed: dobrze by bylo aby podstawa zostala ta sama... a wtedy przyszlosc :thumbup: GTR3 + mody

GTR3 - Get real

GTR 3 (PC) : SimRacingWorld



Project CARS Fan Trailer - DX11 PC - YouTube

---------- Post dopisany 09-11-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 19:20 ----------

mozna zastosowac " cwiczenia " :wink: przed wyjazdem na tor :naughty: prawdziwym samochodem :wink:

Tor w Poznaniu :naughty:

rFactor2
[WIP] Poznan Circuit by SimRacing.pl - Circuiti extra (extra tracks) - DrivingItalia.NET Forums

GTR2
NoGripRacing :: GTR2 Downloads - Tor Poznan

a wtedy real wyjdzie zdecydowanie lepiej :grin:

... Project Cars :shock3::shock3: :shock3:“Never Stop” – New Video Trailer On GameTrailers.com – WMD Portal

Project CARS Community Gallery #39 – WMD Portal

Project CARS Community Gallery #28 – WMD Portal

WMD Portal

na razie wersia alpha ale juz mozna sie podniecac :grin: ... konsole tez ma ogarniac w 2013 :wink:



---------- Post dopisany 19-11-2012 at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 18:24 ----------



ok juz wiadomo, ze Project Cars to nie jest Sim a szkoda :whistling: bo wizualne detale sa :shock3:



...wracajac do GTR2 czyli do prawdziwej symulacji :thumbup1:
dodalem pare fotek z ostatniego tygodnia... aby bylo bardziej obrazowo :wink:
okolo 3% tej gry moze tak na szybko przedstawilem :grin:

Zdjęcia Remix GTR2 symulator realnej JAZDY

Zdjęcia Remix GTR2 cd

Modyfikacje i mozliwosci w grze sa szerokieeee lacznie z pelnym :buhaha: ( < > ^ v ) ustawieniem przedniego fotela, ktory wzbogaca doznania :wink:
heh to wrecz niebywale, ze przez ustawienia drgan na kierownicy mamy az tak zblizony real :shock3: ze czuje sie praktycznie CALY pojazd :notworthy::notworthy: :notworthy: zachowanie w zakretach :naughty: itp.
ps. nawet przy zmianie biegow sa szarpniecia na kierce, inne drgania rowniez, ktore mozna ustawiac + i - :whistling: wedle wlasnych upodoban.

a SOUND doslownie powala :shock3:
...moze zmodzone RS4 z 2.2 T :naughty:



i reszta odwzorowana DOKLADNIE na REAL :naughty:

Pure Sounds Vol. 2 - Les Combes to Rivage - Le Mans Series 2010 - Spa - YouTube

warto sie przekonac... :hi: Edytowane przez Remik-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udanej zabawy - TC.Mod 2010

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 11:21 ----------

... raczej na 100% nie zobaczymy GTR3 w tym roku :doh:

i dalej nie podaja konkretnej lub przyblizonej daty wydania :facepalm:

GTR 3 is still WIP right?

Firma obecie inwestuje i " wykancza " RRRE - RaceRoom Racing Experience Teaser on Steam

wiadomo o co chodzi $ :grin:

---------- Post dopisany 01-12-2012 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 21:45 ----------

analiza i testy pod setup dla wtajemniczonych MoTeC w GTR2

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 23:09 ----------

...jakis czas temu znalazlem rewelacyjne ustawienia pod kiere + troche mojej wlasnej incjatywy w GTR2

POLECAM !!! teraz to jest rogal :kox: podczas jazdy :wink:

d1fe9935f9f326bam.jpg

zmodzony setup jest pod T500rs ale inne kiery tez powinny ogarnac :wink:

75ffdc7eaf18b25fm.jpg 5f19fefe42631ffdm.jpg 8e2716bd273613d7m.jpg 29bd6bae77fd3ec5m.jpg 7e9f03f00057b15bm.jpg

GTR3 przeniesiony na 2013 bez konkretnej daty ! :facepalm:

Luty wyjdzie real symulacja RRRE :kox: ( zbiora kase i mam nadzieje beda juz tylko pracowac nad GTR3 :slina: )

RaceRoom Racing Experience - PC / Windows - gamepressure.com

w kwietniu kolejna bdb realna symulacja rFactor2 :kox:

rFactor 2 - PC / Windows - gamepressure.com

Marzec - Project CARS

szkoda, ze jako " arcade " jak w poprzednim poscie pisalem...

Grafika i detale pod DX11 na WIELKI + w moim odczuciu :shock3: mam nadzieje, ze ustawienia pod kiere i jakosc prowadzenia bedzie rowniez zadowalajaca :thumbup1:nie tak jak w GT5...

Project CARS, C.A.R.S. - PC / Windows - gamepressure.com

ps. wszystko w temacie " RACE " co wyszlo do tej pory na konsole to jest tzw. " ARCADE " z banalnymi ustawieniami przyciskow, nie mowiac o realiach jazdy :grin:

wiec o wakacyjnym GRID 2 - nawet nic nie pisze... bo szalu moim zdaniem nie robi przy grach, ktore wymienilem wyzej :wink:

Kolejny raz polecam odp. kiere i PC pod gry RACE !!!

osobiscie mam pada Microsoft Xbox360 wireless ale pod PC !!! nie pod Xa

i korzystam z niego grajac np. w Assasina bo na kierce to troche lipa :grin: a klawisze i mysz zostaja pod gry " tratatata " :wink:

Wiec gdy wychodzi nowa jeszcze lepsza PC symulacja pod kiere to kolejne MEGA :shock3: emocje i idealne dopelnienie pod sprzet + nowe stery zapewniajace lepsza prace " zabawki "

Jeszcze pare dobrych zabawek pod profi symulacje :kox:

ARC_Team Official Store - Volanti

Clearance Items

Monsta - YouTube

:whistling:

Stage 5 Full Motion Racing Simulator

tu jest wersja 4 :naughty:

SimXperience Stage IV With X-Sim In iRacing - YouTube

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 20:33 ----------

Jeden z najlepszych modow F1 pod GTR2

Model jazdy i dzwiek silnika :shock3::shock3::shock3:

tzw. mod F1 1988 :notworthy:Zdjęcia Remix GTR2 cd

7e90139bf0a0.jpg

F1 1988 Mod v0.9

WESOLYCH SWIAT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wczoraj zakupiłem rFactor i kierownica od poniedziałku jest w drodzę do mnie kupiłem Logitech Driving Force GT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ją zapodaje tylko na konsolach więc GTR odpada ale mi wystarczy GT5 z opcjami full symulacji. Jeżdżę na G27 ale z ciekawości zanim kupię fanatteca to zamówię trumastera żeby zobaczyć jak to daje radę czy rzeczywiście jest taka różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ją zapodaje tylko na konsolach więc GTR odpada ale mi wystarczy GT5 z opcjami full symulacji. Jeżdżę na G27 ale z ciekawości zanim kupię fanatteca to zamówię trumastera żeby zobaczyć jak to daje radę czy rzeczywiście jest taka różnica

na GT5 nie ma co "sprawdzac" kierownicy bo tam jak pisalem ustawienia sa zadne :wink:

Jak masz g27 ( slyszalem juz od wielu uzytkownikow, ze dobra... ) to sprawdzisz ja " odpowiednio " tylko na symulacji tj. rFactor, GTR2 itp.

bo tylko tam sa mozliwe " pelne ustawienia kierownicy " jakies + 90% mozliwosci :wink: a co za tym idzie PRAWDZIWY TEST :thumbup1:

GTR2 smiga na XP, Win 7 bez problemow wiec gre mozesz "pozyczyc do testow" ustawic np. jak podalem wyzej i przeprowadzic testy :naughty::naughty::naughty: kiery i wlasnej jazdy :wink: POLECAM ale zrobisz jak uwazasz...

właśnie wczoraj zakupiłem rFactor i kierownica od poniedziałku jest w drodzę do mnie kupiłem Logitech Driving Force GT :)

UDANEJ JAZDY :thumbup1:

ps. mody pod rFactor - NoGripRacing :: rFactor Downloads

oraz trasy - NoGripRacing :: rFactor Downloads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja już mam sprzęt do grania także mogę się włączyć do zabawy, mam też "pożyczone" GTR2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nic innego tylko strona nr.1 3ci od konca post :wink: tam sa linki na jakze WAZNE MODY :naughty:

...te dwie stronki szczegolnie polecam zakladasz konto i tyle wszystkie plik/mody/trasy/ ulepszenia i HD sa za FREE :whistling:

bez limitu pobierania :wink:

eSR Filebase

to jest chyba strona TOP :wink: i na niej jest limit dzienny do 100MB :kwasny:

ale 1 plik np. 175MB lub wiecej przejdzie pobieranie :wink:

NoGripRacing :: GTR2 Downloads

wgraj koniecznie mod do rozszerzonych ustawien kiery

ustaw ja np. tak jak podalem troche wyzej :wink:

ps. u mnie GTR2 wazy 29.1GB a wgrane jest moze 40-50% tego co jest :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...