Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie tylne słupki


IKMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym sobie zamontować w tylne słupki lampki. Nie mam ori, lampki kupiłem i teraz w którą kostkę się wpiąć?? Ciągnąć kable gdzieś na przód?? Zasilanie po kluczyku czy na stałe gdzieś z tyłu do instalacji lamp się podpiąć?? Ma ktoś może schemat elektryczny gdzie są one wpięte w oryginale?? Bo zamierzam to zrobić w tym tygodniu o ile lampki dojdą i waham się gdzie się wpiąć. Tak samo jaką dobrać grubość przewodu żeby się ewentualnie nie stopił :mysli: 1 mm czy np 0.75 mm. Chętnie wykonam fotostory aby było dla potomnych tylko potrzebuje schematu albo info gdzie się najlepiej wpiąć. Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś gdzie to jest podpięte w oryginale?? Dołem progami czy z tyłu jest jakaś kostka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka idzie przy suficie pod tapicerka wiec najlepiej tamtedy ja pusc i bedziesz miał łatwy dostep do lampki wnetrza zeby sie tam wpiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolego ze masz ta A4 prawdziwy "rarytas" bez składanych oparc i nawet bez tunelu na narty

warnwarn.gifOT w dziale techniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem w trakcie montażu lampek w słupki i gdzie w końcu się wpieliście z tyłu gdzieś przy fotelach czy ciągniecie do przedniej lampki? Kiedyś wertowałem temat i chyba trzeba do lampki przód się wpiąć ale jakby ktoś znalazł sposób żeny już z tyłu się wpiąć to napiszcie jaki kabelek i gdzie kolorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkładając tył na czynniki pierwsze pomacałem wszystkie przewody które idą do tyłu , miałem wtyczki ale dobrze schowane ( wsunięte pod tylnią półkę), jeśli nie są poprzecinane znajdziesz je , małe czarne wsuwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...