Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ANGIELSKIE BOCZKI do EUROPEJSKICH DRZWI


ciku

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze sie orientuje jak wyglada sytuacja z przekladka boczkow... chcialbym zalozyc boczki z Angielskiej A4 do Europejskiej A4.

Czy mozna przelozyc boczki i osobno ze starych drzwi sciagnac elementy odpowiedzialne za sterowanie szybami, lusterkami i zamykaniem drzwi i nainstalowac je w boczkach angielskich... problem w tym czy np. da sie wyciagnac plastik z guziczkami do sterowania szybami itd, z drzwi europejskich i zamontowac w drzwiach angielskich od strony pasazera (ktore teraz maja robic za boczki od strony kierowcy):???:

Teoretycznie na rzut oka wymiary dziur w boczkach na instalacje tych plastikow z guziczkami do sterowania po obu stronach (w europejskiej wersji sa takie same).

U nas po stronie kierowcy jest np sterowanie szybami z lewej i prawej strony w angielskiej wersji sa to drzwi pasazera i tam jest tylko jeden guziczek do jednej strony. czy moge wyciagnac ze swoich "starych drzwi" ten caly element z guzikami i zalozyc w "drzwiach pasazera" w drzwiach angielskich ??

Jezu mam nadzieje ze cos z tego zrozumieliscie bo juz sam nie wiem jak to wytlumaczyc :sad:

Chce po prostu wymienic boczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że nie bedzie problemu, ale moze być problem bo chyba ten plastyk z włącznikami od szyb od strony kierowcy jest wiekszy niż ten od pasażera, no ale moze bedzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że nie bedzie problemu, ale moze być problem bo chyba ten plastyk z włącznikami od szyb od strony kierowcy jest wiekszy niż ten od pasażera, no ale moze bedzie pasować

on jest troche dłuższy z tego powodu że muszą gdzieś się zmieścić przyciski do sterowania tylnymi szybami ale powinien pasować najwyżej będzie trzeba zastosować jakieś niewielkie przeróbki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jest troche dłuższy z tego powodu że muszą gdzieś się zmieścić przyciski do sterowania tylnymi szybami ale powinien pasować najwyżej będzie trzeba zastosować jakieś niewielkie przeróbki :mrgreen:

Moja Audzinka ma tylko przednie szyby sterowane elektrycznie ale plastik jest napewno tej samej dlugosci. Problem w tym ze chyba jednak sie nie da :cry: Nie spasuja te plastiki najprawdopodobniej - problem w tym ze "angielskie boczki" sa w NS a ja jestem w Rzeszowie i cieko mi tak na odleglosc to ocenic ...ale z relacji "naocznych swiadkow" wynika ze to raczje kiepski pomysl...cos trzeba szukac dalej :(

Sh** :evil: (ze tez Ci Angole musza miec wszystko na odwrot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...