Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Ciężkie odpalanie zimnego silnika


Wiktus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym uzytkownikiem ktorego problem z odpalaniem przyprowadzil do was szukalem troche na ten temat ale zawiele nie moglem znalesc akbo jak jest cos opisane to nie ma podsumowania co pomoglo.Gdybym cos przeoczyl na ten temat prosze o przekierowanie

Problem wyglada nastepujaco jak jest autko zimne i chcemy odpalic to zaskakuje stopniowo 2-3-4 gar dopiero go mam a jak jest cieply to bez problemu.Jestem troche zaniepokoiony ze to moga byc pompo wtryski generalnie wszystkie filtry i olej zostaly wymienione i przed sprzedaza gosciu wymienial rozrzad posiadam go od miesiaca i caly czas jest tak samo podlanczalem go wielokrotnie pod komputer i kat wtrysku jest ok i generalnie zadnych bledow tez nie pokazuje ktos mi podpowiadal ze to moga byc uszczelniacze pompo wtryskow ale nie jestem do konca przekonany a nie chce sobie robic jakis dodatkowych kosztow bo juz troche wymienilem cale zawieszenie a teraz czas na serce a wiec prosze o jakies podpowiedzi w co uderzac.Dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podawali mi 100zl/szt + robocizna generalnie cos kolo tego, czytalem jeszcze o zle ustawionym rozrzadzie moze to miec wplyw na takie obiawy.I tak jak bede robil jedno to bede kazal sprawdzic tez drugie.Jak uda mi sie cos z tym zrobic to opisze co bylo generalnie jeszcze poczekam mosze ktos cos podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........podlanczalem go wielokrotnie pod komputer i kat wtrysku jest ok i generalnie zadnych bledow.........

pisałeś jak wyżej. teraz piszesz.........

p........ czytalem jeszcze o zle ustawionym rozrzadzie moze to miec wplyw na takie obiawy........

Więc się zdecyduj się. Kąt synchronizacji rozrządu powinieneś mieć na 0.0st. natomiast jeśli masz przesunięty drugi wałek to tego VAGiem nie sprawdzisz bo nie ma sądy. Na początek zacznij od wymiany uszczelniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...