Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Woda w za siedzeniem pasażera


cingular

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest problem a mianowicie wymieniałem plecionkę, auto stało na rampie z przodem skierowanym do góry, tył w dole, szyby, drzwi pozamykane (pogoda - masakra,deszczowo ). Wchodzę do auta bo skończyłem z plecionką, sięgam za tylnie siedzenie po stronie pasażera a tam wody na kilkanaście cm, dosłownie przelewała się już na drugą stronę za siedzenie kierowcy. Wodę wylewałem garściami, zbierałem szmatami itd. Dojechałem do domu, obejrzałem dokładnie i myślę nic tylko podłogę trzeba zwalać ( miałem w środku jezioro). Dzień czasu zajęło mi wyjęcie podłogi ( auto wewnątrz totalna demolka), jedyne co zauważyłem to fakt że jeden korek wypadł, sprawdziłem cały przodek szukając przecieków przy ecu, szybie, sprawdziłem odpływy pod baterią i servem (drożne), sprawdzałem wewnątrz kabiny przy schowku pasażera, tam gdzie jest to odprowadzenie wody od klimy,wewnątrz od strony kompa, pod konsolą środkową i nic!!!! Mam avanta z 96 roku, nie mam szyberdachu, drzwi mam szczelne. Czytałem setki postów o podobnej problematyce i wszystko co nowe wyczytałem szedłem od razu sprawdzić. Dowiedziałem się że są gdzieś jakieś wężyki które mają odprowadzać wodę. Gdzie są umiejscowione i jak się do nich dostać ???? Czy możliwe żeby tym korkiem w podłodze naleciało w przechyle tyle wody ??? Nie mam już pomysłu proszę o pomoc :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak zachowuje sie woda gdy lejesz na przednia szybe, tzn czy spływa po podszybiu do rynienki, jak po stronie pasazera to moze jeszcze przez filtr przeciwpyłkowy sie dostawac. plastiki całe?

przy okazji sprawdz gume wokół linki od maski (sprawdzic nie zaszkodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak szyba ori nie jest więc pewnie pajace którzy to robili zbytnio się nie przykładali, zdejmę jeszcze jutro słupki i zobaczę jak to wygląda od wewnątrz, ale wciąż się zastanawiam jak to możliwe że za siedzeniem było aż tyle wody a na miejscu pasażera tylko troszkę mokre było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za siedzeniem jest nizej

w pierszej kolejnosci sprawdz ta rynienke co jest na filtrze przeciwpyłkowym, bo jak ma dziure to moze przez nia sie lac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że nieszczelności było kilka: pod kompem coś delikatnie pociekało, pod filtrem kabinowym to samo, szybę wklejali idioci więc spieprzyli robotę no i korek w podłodze który wypadł. To tyle dziury zaklejone silikonem, próba wodna zaliczone pomyślnie czyli bez wycieków, tylko teraz to poskładać wszytko będzie ciężko, a miałem w tym czasie rzezać błotniki pod zespolone depo :(

pozdrawiam i dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...