Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Audio pytanie o wzmacniacz(czy da rade?)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pare pytan odnosnie car audio bo przymierzam sie do czegos konkretniejszego

1. pyt czy wzmacniacz uDimension Glow 4075 ( http://www.nokaut.pl/oferta/wzmacniacz-udimension-glow-4075.html ) uciagnie mi glosnik bassowy Earthquake`a ktory ma 300RMS`u (ewentualnie Powerbass`a lub Orion`a) oraz czy uciagnie glosniki Tec`a i tweetery z przodu ?

2. Czy ktos juz montowal z was cos podobnego ( z tych komponentow ) i czy jest potrzeba wygluszenia przednich drzwi ? ( Nie wiem czy to robic czy nie )

pyt 3. troche odbiega od tematu ale nie bede zakladal nowego watku:

Czym jest podswietlany zestaw wskaznikow oraz panel climatronika zarowkami czy diodami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgzdzam się z kolegą Schillerem , glow poradzi sobie z tym subem, sprawa nr. 2 jakie masz te tec'i ? [br]Dopisany: 21 Październik 2007, 15:24 _________________________________________________Co do wygłuszenia to od tego proponowałbym zacząc zabawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przyłącze sie do pytania posiadam głosnk pioneera 1000W(MAX) nie pamiętam juz modelu i narazie mam do niego wzmaka(taki mialem juz wczesniej) Magnat TRAXX 300, gra to..... niezle ale mysle ze da rade wyciagnąć cos wiecej z tego glosnika i tu moje pytanie co polecacie jakies linki do allegro szukalbym czegos tak za okolo 400zl noi ale jak bedzie trzeba to cos sie dolozy chcialbym wyciagnac z tego glosnika wszystko na co go stac. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału się nie spodziewaj, 1000w max a rmsu masz ze 250w wiec w tych granicach należy oscylować, nie sam glosnik jest istotny, jaka masz obudowe ? [br]Dopisany: 21 Październik 2007, 18:39 _________________________________________________Skoro, zadajesz pytanie to warto zadać je precyzyjnie - gdybym był złośliwy moglbym napisać kup coś z amerykańców :evil: Pofatyguj sie i zobacz co to za model, jasnowidzem nikt tu nie jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller

konkretnie i rzeczowo

dzieki ;][br]Dopisany: 21 Październik 2007, 21:35 _________________________________________________Bartass_1

nie wiem jaki to model

http://www.nokaut.pl/glosniki/tec-xp5k-zestaw-2-drozny-130-mm.html <-- chyba takie

bo to dopiero wszystko zostanie zakupione za ok miesiac i wtedy zostanie zamontowane w Auto-muzie w zielonej gorze

Oni mi polecaja jako suba tego earthquake

a wy co sadzicie: Orion, Earthquake czy Powerbass (jako sub) ? nie znam modeli ale wszystkie kosztuja ok 600-900zl i maja miedzy 250-400rms (wiem ze nie za bardzo to sprecyzowalem no ale nie znam modeli :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...