Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak oświetlenia w przyczepce


malinek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem pozyczyłem od wójka przyczepke u niego w wv golf 2 dziła kazde swiatło w przyczepce a u mnie w audi(w przyczepce) tylko lewy stop i pozycyjne rzoebrałem gniazdo

Kopia_Zdj_cie849.jpg

Masa(po lewej) jest i ten szary kabel od lewej postojówki i jeszcze tam jeden(od stopu) jego nie zaznaczyłem działaja.

Z tego co widac wszystkie kable są w odpowiednim miejscu jescze jedna rzecz która mnie zdziwiła to jak kilkakrotnie delikatnie obracałem tym rozebranym gniadem było słychac taki cichy stuk jakby z przetwornika po lewej stronie bagaznika(czyzby jakies zwarcie)??Co to za urzadzonka

Zdj_cie850.jpg

Jeśli ktoś wie co moze byc powodem tej awarii prosz o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz ori w audi to zostaw to w spokoju, nie mieszaj sobie w instalacji!!!!

bo potem czlowiek robi takie gniazda i jest tak wszystko po rąbane że .... strzela.

miernik posprawdzaj czy na pinach od auta jest prąd i mieszaj we wtyczce przyczepki bo w aucie masz na pewno ok

be565f3f19097882.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio przyczepka jest sprawna na 100% na dwóch autach testowane.W audi nie ma prądu na wtyczce jest tylko na dwóch pinach lewe postojowe stop lewy brak kierunków i całej reszty.nie ma jakis bezpieczników? bo ja nie mam tego bezpiecznika po lewej stronie od kierowcy nie ma tam gniazda na bezpiecznik.Nawet nie wiem ale chyba jest oryginalny ten hak??a nie ma tegto bezpiecznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...