Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Koło dwumasowe


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wiem że temat się powtarza do znudzenia ale szukanie w sumie nie odpowiedziało na moje pytania więc pisze,panowie walczę z dwumasem już 2 miechy albo i dłużej rozebraliśmy niunię,z powodu metalicznego rzężenia przy wciśniętym sprzęgle delikatnie,przy ruszaniu na 1 głośno rzęziło.Okazało się że wsadzili helmuty do tego silnika dwumas-osobiście nie rozumie po co?po rozebraniu Diagnoza uszkodzone łożysko oporowe,dwumas wykazuje zużycie w postaci smug tak jak by nadpalone,tarcza docisk ok,złożyliśmy niunię do kupy z ciekawości czy ustanie to rzężenie po wymianie łożyska oporowego,trochę ucichło ale nie ustało.Więc czy to dwumas?Myślę że tak a co wy na to?Znalazłem zamiennik valeo,kolejne pytanie czy to dobry wybór cena 1370zł kompletne sprzęgło na sztywnym kole.Co radzicie czy to valeo się sprawdzi?i czy to napewno dwumas a nie np skrzynia,choć pracuje ładnie biegi wchodzą,olej w skrzyni tez ok.I sory z pośpiechu nie w tym dziale wątek zamieściłem,z pokorą proszę o przeniesieniu do działu układ napędowy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...