Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Pompa paliwa nie pompuje


cinas16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z pompą paliwa tak jak w temacie. Na forum spotkałem się z rożnymi opiniami, a mianowicie kiedy pompa zaczyna pompować paliwo? Po przekręceniu kluczyka, czy podczas rozruchu? Zauważyłem, że z 4 kabli dochodzących do zbiornika paliwa, tam pod klapka w bagażniku tylko na jednym kablu jest +, chyba na tym od poziomu paliwa, ale peny nie jestem. Posiada może ktoś schemat zasilania pompy paliwa? Z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów ciąg dalszy.. :wallbash: Zacznę od początku. Samochód nie chce zapalić. Awaryjnie na gazie zapala. Ścigałem wężyk paliwa za filtrem-nie leci paliwo. Sprawdziłem napięcie na kostce co idzie do pompki paliwa jest. Z pompki paliwo wylatywało. Przed filtrem zdjąłem przewód-paliwo leci. Diagnoza=zapchany filtr paliwa. Kupiłem filtr. Wszystko złożyłem, sprawdziłem jeszcze czy za nowym filtrem leci paliwo-leci. Odpalam-kręciłem kilkanaście razy-nic.. Ściągam przewód za filtrem- paliwo nie leci. Co jest?? :shocked: Bo już zgłupiałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj odkręcić korek od wlewu moze odpowietrznik ci nie d ziała i pompka nie może przepompować paliwa ale to raczej mało prawdopodobne by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...