Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Ceny części do skrzyń multitronic


cool506

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym założyć temat ktory moim zdaniem pomoze kazdemu posiadaczowi skrzyni multitronik, uniknac przesadnego kasowania nas za czesci do tej skrzynki- prosiłbym zeby kazdy kto naprawiał i wymieniał podzespoły skrzyni a zna ceny prosiłbym o wypowiedzenie sie na ten temat.

U mnie remont skrzyni w trakcie : znam cene łańcucha 1200zł org niemiecki

500 zł uszczelnienie kpl

50 zł filtr wewn.

Jak mozecie podajcie ceny bierzni , i co mnie ciekawi wariatora <Tłoka> bo u mnie jest do wymianay i podobno koszt około 2800zł i nie wiem czy to czasem nie za drogo, moze zna ktos cene aso, nie wiem jak to fachowo sie nazywa zeby zapytac. pozdrawiam!

[mod]nazywaj poprawnie tematy![/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak najbardziej przydatny.Niestety nie znam cen czesci ale np filtr zewnetrzny skrzyni ,podluzny montowany obok,kosztuje okol 1.2 tys ale mozna go czyscic cisnieniowo.

Podobno same bierznie mozna regenerowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno same bierznie mozna regenerowac.

Tak masz racje tylko zalezy jaki maja stan, jesli są delikatne uszkodzenia to robia to na zasadzie papier scierny i polerka, ale jak juz zjechane konkretnie to lepiej kupić nowe. ja narazie odpukać jestem zadowolony z remontu, fakt tani nie byl ale naprawde jest to przyjemnosc z jazdy z ta skrzynią jesli jest wszystko oki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...