Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Brak połączenia z kompem. Uszkodzona linia K???


Belding

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Niedawno zakupiłem A4. Jednak nie mogę podłączyć sie do autka. W innych audi nie miałem problemu. Niedawno zmieniałem rozrząd i mechnik walczył z tym problemem 14 gdzin (tak twierdzi) i nie znalazł przyczyny braku sygnału w linii K, napięcie jest, ale bez sygnału nici. Stwierdził że mógł być wymieniany licznik w aucie i stąd te problemy, sam już nie wiem...wolał bym uniknąć zakupu drugiego licznika *jeżeli to nie tu trzeba szukać przyczyny. HELP!!!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia K do sterownika silnika idzie przez licznik, wyjmij licznik połącz 25pin - niebieska z 5-zielona (wtyczki wychodzące z instalacji, dotyczy modelu z analogowym zegarkiem) lub 28zielona z 5 zielona (dotyczy modelu z zegarkiem cyfrowym) i sprawdź wtedy komunikację. Spróbuj odpalić auto bez licznika, jak będzie chodził to znaczy,że masz włożony emulator immo i dopóki go nie wywalisz nie będziesz miał komunikacji ze sterownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalałem bez licznika i nie pali. Dzisiaj podłączyłem licznik od Passata 2003r. i odziwo połączył sie z kompem. Także uszkodzony mam najwidoczniej licznik!!!

Ale wyszedł kolejny problem...

Nie mam naklejki na liczniku z IMO IP ... i nie wiem w jaki sposób z licznika wyciągnąć dane potrzebne do zaprogramowania drugiego licznika.

Podłanczałem mój licznik na stole ale też sie nie łączy.

Może wiecie jak wyciągną te dane z licznika jak nie moge sie z nim połączyć przez VAG-a?????? :mysli:

CAŁY CZAS POD GÓRKĘ :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...