Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.9TDI] olej silnikowy w ECU


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

temat wstepnie zapodany jako ZAGADECZKA ale to był nieodpowiedni dział

tak więc zamieszczam tu

tak normalnie wygląda ECU po rozebraniu

ECU01.jpg

a tak wyglądało moje ECU

ECU02.jpgECU04.jpgECU03.jpgECU05.jpg

Pytanie: co było przyczyna takiego wyglądu :?:

ktoś mi wspomniał że może kiedyś padło turbo i przez to podciśnienie zassało :?:

nie mam problemów z silnikiem, prędkość max 210km/h, przyspieszenie również ok, spalanie idealne

jedyne to co dziwny błąd którego nie można było wykasować oraz delikatne problemy z wolnymi obrotami po zdjęciu nogi z gazu

czy to się zmieniło bede widział jutro jak troszke polatam furką i jak podłacze laptaka (VAGa)

co do rur od IC to nie ma w nich oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat wstepnie zapodany jako ZAGADECZKA ale to był nieodpowiedni dział

tak więc zamieszczam tu

tak normalnie wygląda ECU po rozebraniu

Obrazek

a tak wyglądało moje ECU

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Pytanie: co było przyczyna takiego wyglądu :?:

ktoś mi wspomniał że może kiedyś padło turbo i przez to podciśnienie zassało :?:

nie mam problemów z silnikiem, prędkość max 210km/h, przyspieszenie również ok, spalanie idealne

jedyne to co dziwny błąd którego nie można było wykasować oraz delikatne problemy z wolnymi obrotami po zdjęciu nogi z gazu

czy to się zmieniło bede widział jutro jak troszke polatam furką i jak podłacze laptaka (VAGa)

co do rur od IC to nie ma w nich oleju

\

nieżle zakonserwowane przynajmniej rudy nie weżmie, - blachy w ocynku a elektronika w oleju,

:mrgreen:

a tak powaznie gotowe moduły są powlekane silikonem także nic im nie powinno zaszkodzić pytanie tylko skąd tam olej może jakiś sabotaż poprzedniego właściciela. Do kompa dochodzi jakiś wężyk z podciśnieniem lub z ciśnieniem bo jeszcze nie rozbierałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kompa dochodzi jakiś wężyk z podciśnieniem lub z ciśnieniem bo jeszcze nie rozbierałem?

W starszych tak ale w nowszych chyba juz nie. Przynajmniej ja nie mam.

Co do samej przyczyny no to chyba jedyny powod to ten wezyk, tylko dlaczego ten olej tam poszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...