Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gwizd podczas skręcania


mateuszb1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pewien problem podczas odpalania słysze gwizd, ale podczas skrętu kol o matko ostatnio każdy sie rozgląda gdzie to piszczy a to ja:( na ulicy.

Czy to moze byc pasek klinowy do wymiany czy napinacz?

Czy jeszcze cos innego, a jak napinacz to jak to sprawdzic??

Dzięki za pomoc koledzy[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 07:56_________________________________________________a moze coś ze wspomaganiem? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie sprawdź stan pasków(naciąg i czy są nie uszkodzone)a może to pompa od wspomagania tak piszczy.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 08:50_________________________________________________Paski piszczą jak silnik jest zimny po rozgrzaniu powinno ustąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt na początku piszczy najmocniej ale jak sie rozgrzeje tez piszczy, mniej ale piszczy, pasek jest naciągnięty i nie wiem czy az nie za bardzo?

wiec rolka i pasek jest ok?, a pompę jak sprawdzić

wsadz kogo w samochod, otworz maske i sprawdz gdzie piszczy, niech posusza kierownica to zobaczysz czy pompa bedzie sie odzywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co racja to racja bede musiał kogoś zwerbować do tej fuchy:)

ale teraz jadąc sprawdziłem ze nawet na prostej gwiżdże tylko mniej a na skręcaniu mocniej, i jednak jak sie nagrzeje to to samo jest[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 10:06_________________________________________________Witam dziwna sprawa wczoraj szukalem szukałem, myślałem myślałem iiii zobaczyłem jedną żecz co mnie zaniepokoiła mianowicie

zbiornik płynu wspomagania mam przy minimum ale gdy odpalę silnik płyn jest w obiegu i jest pusty zbiornik, może to presto taki dźwięk wydaje ??

dzisiaj kupie płynu i sprawdzimy czy pomogło:)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 10:14_________________________________________________I po problemie dolałem płynu do wspomagania i cisza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...