Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zapalniczka słabo grzeje


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj chciałem użyć zapalniczki i okazuje się że nie nagrzewa się , tzn, nagrzewa ale słabo i nie idze odpalic papierosa... wogole to nie wciska sie jej tylko trzeba cały czas trzymac zeby zaczela sie nagrzewac , co jest, musze wymienic zapalniczke? czy cos sie mogło zaciąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Możesz spróbować lekko podgiąć blaszki wewnątrz, uważając by nie zrobić zwarcia bo szkoda bezpiecznika. dzieję się tak jak wkłada się byle co :decayed:

To znaczy wtyczki ładowarek i inny pierdolników są nieco szersze by się trzymały i rozpychają i takie są efekty. Dlatego jak kolega palący to ja radził bym założyć rozgałęźniczek na wszelkie pierdolniki podłączony do instalacji, a zapalniczka niech pełni swoją funkcje. Wiem też że te blaszki pod wpływem czasu i temperatury tracą swoją elastyczność co raczej nie powinno mieć tu miejsca. Co innego co innego 30 letni golf :decayed:

A i tak wogóle to w zapalniczce niema jakiegoś magicznego mechanizmu tylko rozgrzewające się te blaszki rozszerzają się rozszerzając te blaszki trzymające i zapalniczka wyskakuje i :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się przepaliła miałem tak w b6 ale przy zmianie tunela była druga zapalniczka i poprzedniej jeszcze nie sprawdzałem ,podmień od kogoś sam wkład jak będzie grzał to będziesz wiedział czy u ciebie wkład czy gniazdo niedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gniazdo działa bo jak podłącze nawigacje to jest ok tylko wklad zaplaniczki chyba sie zepsuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim pewnie wkład do wymiany

:good:

najlepiej kup nowa i wymień to nie są duze koszta a efekt na pewno zadawalający :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki miałeś rację :) odgiąłem blaszki i wszystko działa :) tylko teraz zapalniczka po nagrzaniu aż wyskakuje z otworu .... chyba za mocno odgiąłem i za mocno sprężynuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim pewnie wkład do wymiany

:good:

najlepiej kup nowa i wymień to nie są duze koszta a efekt na pewno zadawalający :decayed:

ja tak zrobiłem i nic to samo, więc lepiej spróbować tego podgięcia blaszek o którym mówi zdzis bo po co wydawać hajs na próżno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...