Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyplata za szkode w PZU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAm pytanie.

Rozbilem lekko swoja A4.obtarcie o drzewo.uszkodzone zderzak zawieszenie z lewej strony i rozne pierdółki.Kierowal ojciec.Szkoda likwidowana z wlasnej polisy AC bezgotowkowo.i wczoraj dzwoni koles z warsztatu,ze PZU obniza wyplate warsztatowi o 15% ze wzgledu na mlody(24lata)wiek POSIADACZA a nie KIERUJACEGO pojazdu.I wychodzi na to ze musze doplacic ok 1500zl za naprawe z wlasnej kieszeni..Czy jest to normalne,czy PZU chce mnie przekrecic?Podkreslam,iz autem kierowal ojciec(55lat,prawko ponad 20 lat).wiec czemuPZU obniza wyplate ze wzgledu na wiek POSIADACZA pojazdu??W takim wypadku co bedzie jesli mam firme,kilka aut i kierowca rozwaili mi auto?albo mi je ukradna?Tez dostane 15%mniej??

Prosze o komentarze,a moze ktos byl juz w podobnej sytuacji?

Opublikowano

Nie na temat, ale po co otworzyłes dwa takie same tematy???

Weźże skasuj tamten, chyba, ze chcesz złapac ostrzeżenie od jakiego ś Moda, za zaśmiecanie forum.

Opublikowano
  • Autor

juz tamtego nie ma.moj blad.

Opublikowano

Jak zawierałem polisę pytali czy jestem jedynym kierowcą i czy pozostali kierowcy są w "odpowiednim" wieku.

Może tutaj diabeł jest pogrzebany :mysli:

Opublikowano

Sprawa wygląda nastepująco agent który robil Ci to ubezpieczenie widocznie niezproponował bądź zaproponował , a ty na to przystałeś ze względu na niższą składke udział własny w szkodzie. Masz skonczone 23 lata ale niemasz skończonych 26 więc powinieneś zapłacić 30 % wyższą składke , wtedy płacone by było za całą szkode , a ty zapłaciłeś niższą składke i masz tam udział własny 15% w każdej szkodzie z Ruchu i postoju. Tu masz kawałek ogólnych warunków

b35eb60243706aca.jpg

Opublikowano

OT:

Mi sie podoba punkt 4) (nawet nie wiedziałem) - więc w 2008 (jestem z 1982) nie będę juz mial zwyżki za wiek, pomimo że płacę OC przed moimi urodzinami....

Opublikowano
  • Autor

Bradpitt dzieki!

Placilem zwyzke 30 % na AC wlasnie za wiek!Dobrze,ze napisalwes to mi sie przypomnialo!poszedlem do PZU zrobic awanture i co?I przyznali mi racje! :)1500zl w kieszeni zostaje:)

To juz bedzie polowa na nowe radio :)

Opublikowano

Ciesze sie że sprawa sie wyjaśniła , trzeba było im pokiwać mocno palcem i radze dobrze czytać ogólne warunki bo to podstawa do jakichkolwiek roszczeń

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.