Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z alarmem ,centralnym zamkiem ,wyciem syreny,odpaleniem


karwat23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z alarmem dog 15, jest to alarm dedykowany dla audi a4, który jest połączony z oryginalnym alarmem. W sobote zaczęły się pierwsze objawy. Po zamknięciu auta z pilota drzwi kierowcy sie nie zamknęły i nie zadziałała standardowa syrenka alamu po zamknięciu tego (doga 15) i musziałem zamykać z kluczyka .Tak było do dziś kiedy wyszedłem z domu samochód już wył :embarrassed: i nic sie nie dało zrobic, nieraz jak mi sie włączył alarm to po przyciskałem pilotem to sie wyłaczył a teraz nic nie pomaga ,wyłacza sie na chwile i potem znowu wyje i nic już nie pomaga nie wiem co mam zrobić.Może to wina tych drzwi tego centralnego że nie zamyka tych drzwi kierowcy ,tylko czego szukać może ktoś mi POMOŻE :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo alarm już jest w aucie?

Na Fisie pokazuje że drzwi są zamknięte, kiedy je zatrzaśniesz?

Jeśli tak to VAG i poszukaj błędów.

Sprawdź też wiązkę między drzwiami kierowcy, a słupkiem. Najlepiej miernikiem "na przejście sygnału", bo często zdarza się iż izolacja jest cała a nitki Cu pozrywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm jest od nowości auta wiem że był założony zaraz po kupnie, na fisie nic nie moge sprawdzić bo jak wyje syrena to nic nie pokazuje :embarrassed: tak sie zabezpiecza ten alarm, a jak sprawdzić centralny zamek w tych drzwiach, czy jest sprawny może on coś pieprzy bo wczoraj jeszcze raz sie zamykały raz nie, a vagiem sie chyba nie da sprawdzić jak silnik nie chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie montowalem fabryczny alarm :) podejrzewam ,ze jak masz auto z 2001 to w pierwszej serii produkcyjnej może być zamontowany oddzielny sterownik zabezpieczenia przed odholowaniem i kradzieżą . Poza tym sterownik zabezpieczenia przed odholowaniem i kradzieżą stanowi całość z centralnym sterownikiem systemu Komfort i w przypadku uszkodzenia nie może być wymieniony osobno :cool1: .

Sprawdz w tylnej kanapie czy czasem nie masz cos takiego

umiejscowieniealarm.png

Witam mam problem z alarmem dog 15, jest to alarm dedykowany dla audi a4, który jest połączony z oryginalnym alarmem

mozesz to jakos wyjasnic :mysli::cool1:

Sprawdz bledy Vagiem :wink4: wystarczy jak tylko zaplon przekrecisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po piersze to mam w tylniej kanapie zbiornik i kanapa sie nie opuszcza , a po drugie nie podepne vaga bo teraz po przekręceniu stacyjki nic sie nie dzieje tzn kontrolki sie nie pokazują :embarrassed:ide sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po piersze to mam w tylniej kanapie zbiornik i kanapa sie nie opuszcza

karwat23 ty wiesz co piszesz wogole :?:

wyciagnij siedzisko kanapy , pocisgasz ja w gore i powinno wyjsc bez problemu :cool1: zobaczy pierwsze czy bedziesz mial taki sterownik alarmu , jak ci nie swieca kontrolki i auto nie pali to moze akumulator juz kaput , sprawdzales wogole :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra właśnie wracam ,co do kanapy to nie wiedziałem że tak można , auto po nocy na odłączonym akumulatorze zaczęło gadać tzn podłączyłem aku. o dziwo alarm nie wył.przekręciłem stacyjkę i pokazałyu sie kontrolki i zgasły ,po drugiej próbie auto odpaliło ,przejechałem sie kawałek i wruciłem na parking i zgasiłem ,gdy ponownie chciałem zobaczyć czy odpala było już co raz gorzej auto odpalało i za chwile gasło i kontrolki te i tak już cały czas, teraz to ten alarm zwariował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze odcina ten dokladany alarm :mysli: musisz podjechac do kumatego elektryka z Vagiem i sprawdzic bledy bo tak nic nie zdzialamy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie dotrzeć do gostka od alarmów w trakcie drogi 6 razy mi zgasł ale dojechałem koleś zna sie na rzeczy ,ostawia taka jak ja te drzwi centralny zamek ,i teraz nie wiem czy może wywalić całkiem ten alarm żeby na przyszłość nie było komplikacji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie właśnie odebrałem auto od gostka od alarmów. I tak cała wina była drzwi walnięty był centralny drzwi kierowcy i od tego alarm zwariował , a wogule to gostek powiedział że tak zakręconego alarmu nie widział oczywiście był sprawny ,i było aż 5 przekaźników i mocno pogmatwane więc mi go uprościł wywalił3 przekaźniki i zrobił tak jak powinno być ,skasował 250zł ale nareście spokuj :decayed:

dzieki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...