Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Uszkodzona świeca żarowa


Milczar

Rekomendowane odpowiedzi

Po nowym roku mam zaplanowany przegląd i zrobienie paru rzeczy więc przy okazji postaram się zrobić i tą świecę. Ogarnę trochę miejsca w okolicy gdzie by mi takie coś zrobili i ile worków $ by kosztowało.

3 mam wkręcone więc jakoś dam sobie radę na tych 3 :) i tak pali lepiej niż przed wymianą, wtedy już przy 0*C musiałem pokręcić kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś problem z jedną świecą żarową. Udało się odkręcić 1,5 obr i koniec. Używałem już bardzo dużej siły i nic więc wkręciłem tak jak była i tak jeżdżę (oczywiście świeca cała). Pytałem w zakładzie gdzie regenerują głowice i odkręcają świece i szef zakładu powiedział, że jak uda się ją wykręcić od góry to 250 zł bo będę musieli poprawiać gwint, natomiast gdy będą musieli ściągać głowicę i kombinować to koszt wymiany świecy 1700 zł :shocked: więc odpuściłem temat tym bardziej, że problematyczna świeca grzeje, choć nie ma już odpowiedniej rezystancji. Póki co jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w zakładzie gdzie regenerują głowice i odkręcają świece i szef zakładu powiedział, że jak uda się ją wykręcić od góry to 250 zł bo będę musieli poprawiać gwint, natomiast gdy będą musieli ściągać głowicę i kombinować to koszt wymiany świecy 1700 zł :shocked:

To chyba wykrętaków ze złota w tym warsztacie używają :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...