Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja czerwonica a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

C11312443_3.jpg

C11312443_4.jpg

Moja audi przed przeróbkami więcej fotek już niedługo

Opublikowano

Wygląda na zadbaną. :good:

Czekamy na fotki, więcej info i ewentualne plany co do modów :wink4:

Opublikowano

z tego co slyszalem to ten silnik nie jest najlepiej dopracowany ale to tylko pogłoski wiec .... a ogolnie to ladna kolorek fajny i alu

Opublikowano

przydało by sie troche wiecej wiadomosci co do auta :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zaczne tak Audi jest z 1995 rokuma przejechane jakieś 250 tys km autko posiadam niecały rok jest benzynowy silnik 1600 cm 101 km na wyposażeniu elek lusterka szyberdach felgi BBS 17 z oponami pirreli 225 45 17 na wyposażeniu znajduje się telefon stacjonarny Motorola

W tym momęcie ma wymienione lampy przednie engel + xenon 10000 klw obwódki chromowe wokół szyb w śerodku nic narazie nie było robione

To co zamierzam w niej wymieni to

Zewnątrz

1.Lampy tylne diodowe

2.Felgi 18 cali orginal Audi

3.Wydech z podwójną końcówką

4.Przyciemnienie szyb

5.Spryskiwacze na xenon

Serodek

1.Skórzana tapicerka skóra z alacantarą

2.Nowsze zegary

3.Nowsza kierownica

4.Radio z wysuwaną nawigacją

5.W zagłówkach ekrany tv

Dalsze modyfikacje będe ukazywał na foto niedługo wrzucezdjęcja jak wygląda obecnie Audi moja

Opublikowano

18" i 1.6 silnik :mysli: no jak nie masz zamiaru niczego wyprzedzać to :good:

Opublikowano
  • Autor

Niepisałem jeszcze o najważniejszym czyli o zmianie silnika na 1,8 turbo ale to dopiero na lato 2011

Opublikowano

To jaki był sens kupna takiego auta? chcesz swapa robić, trzeba było poczekać trochę i kupić od razu 1.8T, a tak ten samochód 1.6 + swap silnika i hamulców wyjdzie więcej niż samochód z 1.8T na pokładzie

Opublikowano

Zaczne tak Audi jest z 1995 rokuma przejechane jakieś 250 tys km autko posiadam niecały rok jest benzynowy silnik 1600 cm 101 km na wyposażeniu elek lusterka szyberdach felgi BBS 17 z oponami pirreli 225 45 17 na wyposażeniu znajduje się telefon stacjonarny Motorola

W tym momęcie ma wymienione lampy przednie engel + xenon 10000 klw obwódki chromowe wokół szyb w śerodku nic narazie nie było robione

To co zamierzam w niej wymieni to

Zewnątrz

1.Lampy tylne diodowe

2.Felgi 18 cali orginal Audi

3.Wydech z podwójną końcówką

4.Przyciemnienie szyb

5.Spryskiwacze na xenon

Serodek

1.Skórzana tapicerka skóra z alacantarą

2.Nowsze zegary

3.Nowsza kierownica

4.Radio z wysuwaną nawigacją

5.W zagłówkach ekrany tv

Dalsze modyfikacje będe ukazywał na foto niedługo wrzucezdjęcja jak wygląda obecnie Audi moja

Nie pogada :sick3:

Momentalnie dowód poleci.

Opublikowano

W tym momęcie ma wymienione lampy przednie engel + xenon 10000 klw obwódki chromowe wokół szyb w śerodku nic narazie nie było robione

i jak sie pozniej nie wstydzic ze sie jezdzi audi... :confused4:

Opublikowano

topor bo to ma być lans i bans... w końcu nie każdy ma przed sobą fioletowy śnieg. Mnie denerwuje w zimę 6000K, bo za niebiesko jest, przy 10000K musi być ciekawie :thumbdown:

Opublikowano

no kto co woli... :)

Opublikowano

Szkoda bo zapowiadało się nieźle. Z czerwonej a4 łatwo zrobić coś ładnego :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Panowie silnik już czeka na włożenie wiem że to sensu niema ale brat jest mechnikiem i mi to robi za friii więc na co mam czekac a co do xenona to jestem zadowolony świeci elegancko i prawidłowo ja te autko dostałem za fee ale robie dla swojej kobiety ba ja bęe kupował sobie b6 rs to moja dziewczyna chce miec póki co ja nim jerzdze niedługo pokaże więcej fotek

Opublikowano
ja bęe kupował sobie b6 rs

Wiesz, może Cię zmartwi ta informacja, ale Audi NIE PRODUKOWAŁO B6 w wersji RS... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a wychodziły rs4 w b6 ? bo mi się wydaje że wychodziły w tej wersji tylko s4 z silniczkiem 4.2 wolnossący benzyniak a dopiero w b7 wychodziły rs'y chociaż mogę się mylić :P

Opublikowano

taki xenon to chyba przeswietla na wylot :naughty: ogolnie fajny kolorek :kox: a co do 18" i 1,6 czemu nie, jak nie jedzie to niech chociaz wyglada :cool1: czekam za fotkami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.