Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja czerwonica a4


Leszczu998

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na zadbaną. :good:

Czekamy na fotki, więcej info i ewentualne plany co do modów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne tak Audi jest z 1995 rokuma przejechane jakieś 250 tys km autko posiadam niecały rok jest benzynowy silnik 1600 cm 101 km na wyposażeniu elek lusterka szyberdach felgi BBS 17 z oponami pirreli 225 45 17 na wyposażeniu znajduje się telefon stacjonarny Motorola

W tym momęcie ma wymienione lampy przednie engel + xenon 10000 klw obwódki chromowe wokół szyb w śerodku nic narazie nie było robione

To co zamierzam w niej wymieni to

Zewnątrz

1.Lampy tylne diodowe

2.Felgi 18 cali orginal Audi

3.Wydech z podwójną końcówką

4.Przyciemnienie szyb

5.Spryskiwacze na xenon

Serodek

1.Skórzana tapicerka skóra z alacantarą

2.Nowsze zegary

3.Nowsza kierownica

4.Radio z wysuwaną nawigacją

5.W zagłówkach ekrany tv

Dalsze modyfikacje będe ukazywał na foto niedługo wrzucezdjęcja jak wygląda obecnie Audi moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki był sens kupna takiego auta? chcesz swapa robić, trzeba było poczekać trochę i kupić od razu 1.8T, a tak ten samochód 1.6 + swap silnika i hamulców wyjdzie więcej niż samochód z 1.8T na pokładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne tak Audi jest z 1995 rokuma przejechane jakieś 250 tys km autko posiadam niecały rok jest benzynowy silnik 1600 cm 101 km na wyposażeniu elek lusterka szyberdach felgi BBS 17 z oponami pirreli 225 45 17 na wyposażeniu znajduje się telefon stacjonarny Motorola

W tym momęcie ma wymienione lampy przednie engel + xenon 10000 klw obwódki chromowe wokół szyb w śerodku nic narazie nie było robione

To co zamierzam w niej wymieni to

Zewnątrz

1.Lampy tylne diodowe

2.Felgi 18 cali orginal Audi

3.Wydech z podwójną końcówką

4.Przyciemnienie szyb

5.Spryskiwacze na xenon

Serodek

1.Skórzana tapicerka skóra z alacantarą

2.Nowsze zegary

3.Nowsza kierownica

4.Radio z wysuwaną nawigacją

5.W zagłówkach ekrany tv

Dalsze modyfikacje będe ukazywał na foto niedługo wrzucezdjęcja jak wygląda obecnie Audi moja

Nie pogada :sick3:

Momentalnie dowód poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momęcie ma wymienione lampy przednie engel + xenon 10000 klw obwódki chromowe wokół szyb w śerodku nic narazie nie było robione

i jak sie pozniej nie wstydzic ze sie jezdzi audi... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor bo to ma być lans i bans... w końcu nie każdy ma przed sobą fioletowy śnieg. Mnie denerwuje w zimę 6000K, bo za niebiesko jest, przy 10000K musi być ciekawie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo zapowiadało się nieźle. Z czerwonej a4 łatwo zrobić coś ładnego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie silnik już czeka na włożenie wiem że to sensu niema ale brat jest mechnikiem i mi to robi za friii więc na co mam czekac a co do xenona to jestem zadowolony świeci elegancko i prawidłowo ja te autko dostałem za fee ale robie dla swojej kobiety ba ja bęe kupował sobie b6 rs to moja dziewczyna chce miec póki co ja nim jerzdze niedługo pokaże więcej fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bęe kupował sobie b6 rs

Wiesz, może Cię zmartwi ta informacja, ale Audi NIE PRODUKOWAŁO B6 w wersji RS... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki xenon to chyba przeswietla na wylot :naughty: ogolnie fajny kolorek :kox: a co do 18" i 1,6 czemu nie, jak nie jedzie to niech chociaz wyglada :cool1: czekam za fotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...