Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gamma CC


rrot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam radio gamma cc i urzywam adaptera na kasete i podłaczam mp 3 pod to tylko jest problem cały czas załacza sie revers i kaseta przekłada sie niewiem od czego to moze byc czy mechanizm jest uszkodzony czy zle podłaczone bo radyjko było wyjmowane (a i jak jade szybciej to kaseta wogole cały czas sie przekłada tak do 60 km/h jest spoko ale przy 100 to juz :( czy moze byc zle podpiety kabel z gali?? ) pozdrawiam czekam na odp. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do radioodbiorników z elektronicznym autoreversem są (a przynajmniej swojego czasu były) adaptery z mechanicznym przeniesieniem napędu na drugą rolkę. Jeżeli takowego niemasz to autorevers może wariować ponieważ kręci się tylko jedna rolka. Oczywiście rozumiem, że jak włączysz zwykłą kasete to odtwarza normalnie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie na normalnej kasecie to soamo sie dzieje ,a z tym podłaczeniem czy ten kabel z licznika co ma isc do gali ,niemoze byc to przez to spowodowane myslałem juz aby radio wyciagnac i dac do elektronika a zeby całkowicie pozbyc sie reversu to chyba by było wyjscie ?? I jeszce jedno czy mozna załczyc radio bez wyciagania kaset czy za kazdym rezem trzeba ja wyciagac ?? :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych kaseciakach tak bywa ze jak spadnie pasek napędzający jedną z rolek to autorevers tak wariuje zerknij sam bo elektryk cię skasuje pewnie za coś całkiem innego co wymyśli na poczekaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...