Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Ciężko odpala,stuka,piszczy nierówno pracuje 2,6 v6 ABC


tomek7820

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiaj pojawił mi sie problem w moim 2,6 ABC.Wieć opisze co sie stało od samego początku. Wyjechałem na miasto i wszystko było jak na codzień elegancko.Po pewnej chwili ruszając ze świateł (dodam że było ślisko) zaświeciła się kontrolka oleju.Zatrzymałem sie pod sklepem sprawdziłem stan i OK.Po powrocie ze sklepu odpalił na strzał i wszystko ok do momentu kiedy nie ruszyłem na główn drogę znów zaświecił sie olej podczas hamowania zgasł, a po 400metrach usłyszałem stukniecie w tym momencie zgasł silnik. Zatrzymałem sie i od tego momentu ledwo co odpala, tyrkosze, nierówno pracuje, piszczy, zalewa benzyną i wogóle nie wchodzi na obroty.Proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuki z silnika w połączeniu z kontrolką oleju to jest bardzo niepokojący objaw. Może pompa oleju leci a wraz z nią dół silnika dlatego słyszałeś stuki i gasł bo się zacierał :shocked: niech ktoś inny się wypowie, ale dla mnie to przytarty motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuki z silnika w połączeniu z kontrolką oleju to jest bardzo niepokojący objaw. Może pompa oleju leci a wraz z nią dół silnika dlatego słyszałeś stuki i gasł bo się zacierał :shocked: niech ktoś inny się wypowie, ale dla mnie to przytarty motor.

NIE STRASZ! JA MAM NADZIEJE ZE TO JAKAS PANEWKA ALBO ROZRZAD PRZESKOCZYŁ :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...