Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Pluje płynem przez korek


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Wittam

jak wyżej- w moim 1.8T zaczeło wyć wspomaganie otwieram maskę a tam pół komory zarzygana płynem :sick3: . dolałem płynu dokręciłem korek ale znowu-oddałem auto do mechanika-ten dolał płuny zakręcił korek mówi że oglądał pompę i wszystko tam ok. jaka może być przyczyna żę pluje płynem prze korek??

nowy korek kupiłem i jutro założe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa wyje?

jezdziles po sniegu [kreciles baczki] z max skrecona kierownica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo wcześniej wyła- na maxa staram się nie skręcać kół- chyba że muszę - w żadnym aucuie staram się nie skręcać do oporu

pompa wyje?

jezdziles po sniegu [kreciles baczki] z max skrecona kierownica?

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:44_________________________________________________jeżeli po zmianie korka będzie taka sama sytuacja wymienię i zbiornik-dobrze żę to są groszowe sprawy- korek w ASO kosztuje 25plna a na allegro 20 używka :polew:

Podmien zbiorniczek plyny.U mnie to byla przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien jak najszybciej tez zbiorniczek.Koszta bardzo niskie,a szkoda pompy i robic syf pod maska.Sam to przerabialem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki nr tego zbiorniczka albo koszt??

dobrze że aso mam blisko i po telefonie następnego dnia można odbierać taką drobnicę

Wymien jak najszybciej tez zbiorniczek.Koszta bardzo niskie,a szkoda pompy i robic syf pod maska.Sam to przerabialem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Ci nie powiem.Ja znalazlem obok mechaniora sklep z uzywkami.Dalem 50zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam podobny problem, opisywałem to w poniższym temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164567.15

Nigdzie nie widać wycieków, pompa po uruchomieniu silnika nie wyje tylko jak skręcę kierownicą to zaczyna popiskiwać, ale myślę że to wina dużego ciśnienia w zbiorniczku, bo aż się gotuje (jak odkręcę korek to fontanna się robi) i pewnie wtedy zapowietrza się pompa, poziom płynu ok tzn troszkę ubyło ale to przez korek.

Mam pytanie, czy w zbiorniczku jest jakiś zawór, siatka? I jeszcze zastanawia mnie co jest zaciśnięte opaskami na przewodzie tym cieńszym przed zbiorniczkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dnie zbiorniczka jest siatka.U mnie nie bylo zadnych widocznysz uszkodzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dnie zbiorniczka jest siatka.U mnie nie bylo zadnych widocznysz uszkodzen.

To winą jest nieszczelny korek czy ta siateczka?

I jak powinien zachowywać się płyn w zbiorniczku podczas pracy pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra założyłem nowy korek-pojeżdziłem trochę po mieście i jest cisza-ale dla świętego spokoju zakupię zbiorniczek i też wymienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra założyłem nowy korek-pojeżdziłem trochę po mieście i jest cisza-ale dla świętego spokoju zakupię zbiorniczek i też wymienię.

A możesz zobaczyć jak u Ciebie zachowuje się płyn w zbiorniczku po uruchomieniu auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zerknę :good:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 18:51_________________________________________________nie spojrzałem-zapomniałem-jutro zerknę-ale patrzyłem czy leci płyn i ucieka zbiorniczkiem-na łączeniu zbiera się płyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zerknę :good:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 18:51_________________________________________________nie spojrzałem-zapomniałem-jutro zerknę-ale patrzyłem czy leci płyn i ucieka zbiorniczkiem-na łączeniu zbiera się płyn

Ucieka przez korek, czy na łączeniu przewodów ze zbiorniczkiem?

Jeśli płyn zachowuje się jak gotowana woda to znaczy że zbiorniczek pewnie do wymiany tak jak u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiorniczek jest klejony w poziomie i tam chyba puszcza :wallbash: :wallbash: wypatrzyłem tam stojący płyn-a w zbiorniczku płyn się pienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...