Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Nadmuch ciepłego powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. mam pytanie.. czy ciepłe powietrze środkowymi nadmuchami leci tylko jak sie włączy tą opcje na klimatroniku? bo u mnie na Auto leci tylko lekko na szybe i bocznymi. a tak wogóle to dość często słychac jak by sie coś przestawiało, stuka, puka, trzeszczy gdzieś za panelem sterowania albo właśnie za srodkowymi nadmuchami... nie wiem czy to tak głosno ma być słychac ?? z góry dzieki za info

Opublikowano

najlepiej jakbys podlaczyl VAGA i zrobil nastawy :)

Te stuki puki sa to silniczki ktore pracuja w zaleznosci jak klapy ustawisz , sprawdzales moze jakie masz bledy , moze ktorys sie przycial

Opublikowano

Ja mam podobny problem ale nie mogę się połączyć z klimatronikiem opisane tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176242.0.

Co może być tego przyczyną?

Opublikowano

Witam. mam pytanie.. czy ciepłe powietrze środkowymi nadmuchami leci tylko jak sie włączy tą opcje na klimatroniku? bo u mnie na Auto leci tylko lekko na szybe i bocznymi. a tak wogóle to dość często słychac jak by sie coś przestawiało, stuka, puka, trzeszczy gdzieś za panelem sterowania albo właśnie za srodkowymi nadmuchami... nie wiem czy to tak głosno ma być słychac ?? z góry dzieki za info

Umie jest tak samo. Mam tak od kiedy kupilem samochod. Klimatronik sam dobiera sobie opcje nawiewu. Stuki i dziwne dzwieki sa normalne.Przestawiaja sie "klapki" w nawiewach.

Moim zdaniem to normalne i ja sie tym nie przejmuje. Tez kiedys sprawdzalem VAG-iem i wszystko bylo ok. ( tylko 2 razy zaciol sie silniczek od cieplego nawiewu)

Opublikowano
  • Autor

no to uspokoiliście mnie:) faktycznie na jesieni zimnym dmuchało ze wszystkich nawiewów wiec moze teraz sam sobie reguluje.. bo nawet jak jest zimny silnik to wentylator chodzi powoli a dopiero jak złapie temperature to mocniej grzeje kabine

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam posiadam avanta 1.8 z 96r nie dawno go kupilam i mam podobne problemy tzn. glosne przelaczanie sie klapek z gornego na srodkowy i odwrotnie czy da sie cos z tym zrobic? i rowniez nie nie nagrzewa dobrze auto tj temp. stoi na 90 stopni a i tak z nawiewu leci chlodne powietrzeo co w tym wszystkim chodzi? to jest klimatronik oczywiscie pokazuje mi 6 bledow wysokie napiecie w sterowniku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.