Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Nadmuch ciepłego powietrza


Goran TBG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pytanie.. czy ciepłe powietrze środkowymi nadmuchami leci tylko jak sie włączy tą opcje na klimatroniku? bo u mnie na Auto leci tylko lekko na szybe i bocznymi. a tak wogóle to dość często słychac jak by sie coś przestawiało, stuka, puka, trzeszczy gdzieś za panelem sterowania albo właśnie za srodkowymi nadmuchami... nie wiem czy to tak głosno ma być słychac ?? z góry dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakbys podlaczyl VAGA i zrobil nastawy :)

Te stuki puki sa to silniczki ktore pracuja w zaleznosci jak klapy ustawisz , sprawdzales moze jakie masz bledy , moze ktorys sie przycial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem ale nie mogę się połączyć z klimatronikiem opisane tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176242.0.

Co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie.. czy ciepłe powietrze środkowymi nadmuchami leci tylko jak sie włączy tą opcje na klimatroniku? bo u mnie na Auto leci tylko lekko na szybe i bocznymi. a tak wogóle to dość często słychac jak by sie coś przestawiało, stuka, puka, trzeszczy gdzieś za panelem sterowania albo właśnie za srodkowymi nadmuchami... nie wiem czy to tak głosno ma być słychac ?? z góry dzieki za info

Umie jest tak samo. Mam tak od kiedy kupilem samochod. Klimatronik sam dobiera sobie opcje nawiewu. Stuki i dziwne dzwieki sa normalne.Przestawiaja sie "klapki" w nawiewach.

Moim zdaniem to normalne i ja sie tym nie przejmuje. Tez kiedys sprawdzalem VAG-iem i wszystko bylo ok. ( tylko 2 razy zaciol sie silniczek od cieplego nawiewu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to uspokoiliście mnie:) faktycznie na jesieni zimnym dmuchało ze wszystkich nawiewów wiec moze teraz sam sobie reguluje.. bo nawet jak jest zimny silnik to wentylator chodzi powoli a dopiero jak złapie temperature to mocniej grzeje kabine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam avanta 1.8 z 96r nie dawno go kupilam i mam podobne problemy tzn. glosne przelaczanie sie klapek z gornego na srodkowy i odwrotnie czy da sie cos z tym zrobic? i rowniez nie nie nagrzewa dobrze auto tj temp. stoi na 90 stopni a i tak z nawiewu leci chlodne powietrzeo co w tym wszystkim chodzi? to jest klimatronik oczywiscie pokazuje mi 6 bledow wysokie napiecie w sterowniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...