Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Świecąca kontrolka ABS i wykrzyknik


noaraf25

Rekomendowane odpowiedzi

witam wiem ze jest kilka dziesiat watkow na ten temet i duzo roznych podpowiedzi doczytalem moze byc winny akumulator czy cos takiego .W sumie bym sie zgodzi poniewaz w mojej nuni rozladowal sie calkowicie akumulator kompletnie nie ladowalem dlaczego mial ok 3lata wiedzilem ze czas na wymiene wymienilem po 2 dniach na nowy na 74 Ah autko oczy wicie odpalilo bez problemu w sekunde po przekluczeniu kluczyka ale jak o zycie plata figle pojawil sie nowy problemik , swiecaca kontrolka abs i wykrzyknik wiem ze plynu jest oki full i klocki wszystkie nowe problem pojawil sie po wymianie akumulatora . Chetnie dowiem sie jesli ktos mial ten sa problem po wymianie akumla . W poniedzilem bede goscic u mechnika zobaczymy co da sie zrobic jak by co to napisze fachowe porady podane od mechanika . Dajcie zanac czy ktos mial cos podobnego chce sie przygotowac na ta wizy by sie nie przestraszyc co do ceny naprawy :) pozdr irek

* proszę o nazywanie wątków zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem), przy okazji: pisz czytelniej - [lukaszr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na początku prośba, o jakieś przecinki i kropki od czasu do czasu, bo szkoda gadać.

Co do Twojego problemu, najlepiej podpiąć Vaga i wtedy wszystko się okaże. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj mojego tematu który zakończył się wymiana tarcz i klocków, też miałem z kontrolka problem

Po wymianie jest prawie spokój, tylko raz się kiedyś zapalił wykrzyknik - sam juz nie wiem dlaczego, ale na razie olewam to, podejrzewam że jeden czujnik sporadycznie nie łączy lub coś w ten deseń

VAG mówił: bląd czujnika prędkości obrotowej koła lewego przedniego - sporadyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...